Є інформація, що російські олігархи невдоволені діями президента рф в. путіна. Тому у 2024 році скоріше за все відбудеться транзит влади до російських лібералів.

Про це в коментарі i-ua.tv заявив керівник аналітичного центру «Вежа» Валерій Клочок.

«Кілька місяців тому з’явилася інформація, що російські олігархи невдоволені діями путіна. Вони зацікавлені заморозити війну під приводом того, що не все вдається і ресурси закінчуються. Тому президент рф може заявити, що всі цілі на даному етапі досягнуті. В свою чергу західні ЗМІ писали, що низка оліграхів рф говорили про це з кимось з військово-політичним керівництвом рф. Крім того, на рф випустили фільм під назвою „Ловушка“. Його було опубліковано на ютуб-каналі, там розповідається про те, як рф досягла успіхів у широкомасштабній агресії проти Україні та чому вона повинна припините те, що вона розпочала», — каже експерт.

За його словами, російські олігархи не можуть жити під західними санкціями. Адже їх активи зморожені по всьому світу.

“Всі розуміють, що чим далі продовжуватимуть війну путін та його компанія, тим більші санкції будуть застосовуватися проти рф. Можна допустити, що певні фінансові групи на рф, які впливають активно на політику рф зараз формують свій порядок денний, та намагаються переконати керівництво рф вивести війська, сказавши, що кремль досяг своїх цілей. Людей до цього готують. Чи вдасться це зробити, питання поки залишається відкритим. Адже останні події з бунтом Пригожина показали слабкість цієї системи, але одночасно показали готовність путіна її посилювати. Адже президент рф заявив, що перебирає на себе особисте управління процесами. Що стосується долі путіна, то колись він закінчить своє життя. Чи буде його страта? Все може бути, про що свідчить радянська практика”, — каже експерт.

Він підкреслив, що Є.Пригожин виконував завдання своїх кураторів.

“Тобто звільнення керівництва Міноборони, а також намагався врятувати своє життя. Йому до певної міри це вдалося. Адже доля Пригожина в розумінні путіна вже вирішена. Поки голова кремля не готовий знищити Пригожина через суспільну підтримку. Однак справжній палацовий переворот на рф на даному етапі навряд чи буде. Скоріше за все відбудеться транзит влади до російських лібералів”, — каже експерт.

За словами, В.Клочка, в 2024 році в. путіна під час президентських виборів можуть замінити на посаді.

«Якщо до ситуації з Пригожиним про це не було підстав говорити, то зараз можна говорити, що президентом рф на виборах стане будь-який інший кандидат. Наприклад, мер москви, губернатор Тульської області, чи хтось інший. Може бути багато темних конячок», — резюмує експерт.

Катерина Красовська. i-ua.tv

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.