У Бердянську Запорізької області окупаційні сили планують встановити памʼятник російському солдату. Як повідомили проєкту Радіо Свобода «Новини Приазовʼя» місцеві жителі, нещодавно у зеленій зоні Приморської площі міста, що на центральній набережній, провели «урочисте відкриття закладного каменя», на якому зазначено, що на цьому місці буде «памʼятник російському солдату-визволителю».

«Сподіваюся, що ЗСУ нас визволять раніше, ніж вони встановлять оце (памʼятник – ред.)», – поділився своїми враженнями один з бердянців.

Він зазначив, що через загрозу переслідувань, люди відкрито не висловлюють свого обурення такими подіями і переконаний, що як тільки наблизиться деокупація міста, жителі «допоможуть знести» цей камінь.

На минулому тижні в місті зʼявилися білдобрди до російського державного свята Дня Росії, яке відзначалося 12 червня.

  • Бердянськ перебуває в російській окупації з 27 лютого.
  • Після окупації місто залишилося без газопостачання, є постійні перебої з мобільним зв’язком та інтернетом.
  • 21 березня українські правоохоронці отримали інформацію про те, що у інтернет-мережі опубліковане відео з особою, яка представляється як Сауленко Олександр Федорович. Чоловік повідомляв, що «бере на себе повноваження» з управління містом через начебто «повне самоусунення чинної влади і небажання співпрацювати з військово-цивільною адміністрацією». Самопроголошеному «меру» висунули підозру у колабораціонізмі, повідомили в Офісі генпрокурора України.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.