Дмитро Багненко три місяці фільмував події в окупованому росіянами місті. Коли до його рідних прийшли російські спецслужби, родині Дмитра довелось тікати з Херсона через лінію фронту.

Телекомпанія «Бі-бі-сі» покаже документальний фільм, який анонсує як «безпрецедентний внутрішній погляд на російську окупацію Херсона», повідомляєтьсяя пресрелізом.

Автором фільму є херсонський режисер Дмитро Багненко. 1 березня він почав таємно знімати все навколо та ділитися кадрами з «Бі-бі-сі». Дмитро фіксував життя свого міста протягом трьох місяців. У тому числі акції протесту, які жорстоко розганяли російські окупанти, дефіцит їжі та ліків, пересування російської техніки вулицями Херсона, цілодобові звуки обстрілів, зникнення друзів та відомих місцевих людей тощо.

На тлі всього, що відбувається, Дмитро та його дружина Лідія намагаються вберегти 5-річну доньку Ксюшу.

«Документальний фільм наповнений яскравими деталями того, як молода сім’я знаходить шляхи впоратися, коли їхнє місто поступово позбавляється своєї української ідентичності», – анонсує «Бі-бі-сі».

Дмитро Багненко зрозумів, наскільки небезпечним є його секретний проєкт, коли проукраїнського священика, якого він знімав, викрали і катували працівники російських спецслужб. Потім росіяни захопили контроль над інтернетом і мобільним зв’язком у місті, тому потенційно могли відстежити роботу Дмитра. До його родичів навідались спецслужби, що погрожували вивезти їх до Криму. Тоді Дмитро з родиною вирішує втекти з Херсону через лінію фронту.

Документальний фільм буде доступний на ютуб-каналах «BBC News Україна» та «BBC News Россия» на YouTube з 20 жовтня та вийде в ефір на BBC World News Channel 22 та 23 жовтня.

Нагадаємо, на Sweet.tv з’явився цикл документальних фільмів «А потім прийшли “братья”». До нього увійшли фільми «Маріуполь. Невтрачена надія», «Втрачений дім», «9 життів» і «HopeBahnhof. Головний вокзал надії».

detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.