ІnformNapalm – це інтернет-ресурс, який збирає та публікує факти про війну Росії проти України, подробиці про російських окупантів та новини про російську гібридну війну.

У Білорусі Telegram-канал проєкт InformNapalm, YouTube-канал NEXTA Plus та інші ресурси внесли до реєстру «екстремістських формувань». 

Про це повідомляє білоруська асоціація журналістів. 

Так, суд Міорського району Вітебської області визнав YouTube-канал NEXTA Plus «екстремістським інформаційним продуктом».

Це канал про новини Білорусі з ведучим Змітром Лупачем , журналістом, який був змушений залишити країну під загрозою кримінального переслідування за професійну діяльність. 

Того ж дня суд у Вітебську визнав «екстремістською» сторінку у Facebook під назвою «Тиждень Белсату». Сторінка присвячена програмі «Тиждень» на телеканалі «Белсат», востаннє оновлювалась у серпні минулого року. 

29 квітня контент Telegram-каналу InformNapalm  суд Баранавицького району та Барановичів визнав «екстремістською інформаційною продукцією». 

Переклад білоруськомовної версії сайту здійснив політв’язень журналіст Дзянис Івашин, засуджений до 13 років і 1 місяця колонії суворого режиму. Його визнали винним за ст. 356 КК (державна зрада) та ст. 179 ККУ (незаконне збирання та поширення інформації про особисте життя). 

ІnformNapalm – це інтернет-ресурс, який збирає та публікує факти про війну Росії проти України, подробиці про російських окупантів та новини про російську гібридну війну. 

Волонтери InformNapalm розробили унікальну цифрову базу даних з російським озброєнням і військовими підрозділами, які беруть участь у бойових діях в Україні. Крім того, InformNapalm інформує світ про реальну роль російського режиму в триваючих гібридних конфліктах в Грузії, Сирії та інших країнах Східної і Центральної Європи та Близького Сходу. 

Нагадаємо, що раніше у Білорусі видання DW Belarus і «UDF — Новини Білорусі» внесли до реєстру «екстремістських формувань»

Мар’яна Зінченко. detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.