Херсонський власник РА «Світло Інформ» та сайту «Херсон Daily», а так же засновник однойменного фонду, Устин Мальцев намедені був змушений при особистому спілкуванні зі своїми замовниками відстоювати, в прямому сенсі, своє обличчя від бажання останніх відновити справедливість і навчити його вести діяльність в законних і чесних рамках.

Так, благонадійними компаньйонами, які заздалегідь уклали договірні відносини з підконтрольною Мальцеву юридичною особою на розміщення рекламних матеріалів, була помічена тенденція розміщення на оплачених біл-бордах матеріалів зовсім іншого характеру. Яке ж було здивування замовників, коли на оплачених конструкціях висіла діаметрально протилежна політична агітація і вивіски їхніх конкурентів.

Як виявилося, Устин Мальцев для зривання максимального куша продавав послуги рекламних площин одночасно декільком замовникам, число яких досягалося більш трьох на один борд.

Така діяльність афериста викликала крайнє обурення у замовників і виникнення тривалих юридичних суперечок, які напросто ігнорувалися Мальцевим.

Самовпевнену позицію Устина замовники вирішили розвіяти шляхом чоловічого вирішення питання і гарненько роз’яснили, як потрібно вести бізнес, щоб не отримувати по обличчю.

khersontimes.ks.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.