Черкаська єпархія УПЦ (МП) влаштувала стеження за своєю мирянкою і веліла їй “мовчати”?

Вірянка Басюк Надія опублікувала пост, звинувачуючи єпархію у шпигунстві за нею. Вона стверджує, що Інформаційний відділ УПЦ (МП) з Черкас та особисто “Казимир”, якого вона підозрює у зв’язках із священиками єпархії, стежать за її діяльністю.

“Ці ж «криси» та «шистьори» стежать за всіма у всіх чатах світу. І просто потім доповідають митрополитам на місцях… Особисто, за мною стежить Інформаційний відділ з Черкас (вже мене в розшук подавали) та такий собі «Казимир» – є підозра, що то клірик Черкаської єпархії. Особливо стежать за чатом «Монолог.здєсь»…”, – йдеться в дописі вірянки УПЦ (МП).

Користувачка, яка є мирянкою з невеликого приходу в Черкасах, розповідає про тиск, якому вона піддається через свої публікації. Вона наводить приклади звернень від представників Черкаської єпархії, які, за її словами, дзвонили та піднімали шум навколо неї.

“І це я просто, всього-на-всього мирянка, із малесенького приходу в Черкасах.
І вони хочуть, щоб я мовчала. Вже із Черкаської єпархії дзвонили та цілий шум піднімали… А уявіть в якому страсі та тиску тримає м.Феодосій своє священство…”,  –  запитує дівчина.

У кінці повідомлення дівчина опублікувала лист від аноніма з псевдонімом “Казимир”. Цей лист, наповнений критикою та образами, висловлює сумніви у її здатності бути експертом з церковних питань і наводить приклади, як вона, за його словами, підставила інших представників церковної громади УПЦ (МП).

“Казимир” закликав Надію Басюк до мовчання та підкреслює, що вона, на його думку, не має відношення до духовності Черкас та розцінюється як “тупа вівця”.

“Не маєш ти, вівця, до Черкас ніякого духовного відношення, всі на тебе дивляться як на дуру, не більше. Люди тут страждуть від влади, від пцушників, а ти там булькаєш щось про нас. Замовкни вже. Коли ти вже стулиш свою тупу пельку та підеш хоч на якусь роботу в тій Польщі?”, – йдеться в листі “Казимира”, який захищає УПЦ (МП).

Нагадаємо, діти митрополита УПЦ (МП) Лонгіна з Буковини погрожують чернівчанину, який підтримав обшуки СБУ в Банченському монастирі.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.