У передвиборчому штабі кандидата на пост президента Петра Порошенка з’ясували, що власником бордів із зображенням глави держави і написом «Кінець» є компанія «Довіра аутдор», яка у свою чергу належить групі «Приват» Ігоря Коломойського. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Укрінформ.

“Поліція заявила, що вона зніматиме, всі борди, тому що на них немає вихідних даних про замовника… Вихідних даних немає, але ж сліди завжди залишаються. І кожен борд, кожна площина має свого власника: кожен борд як носій реклами повинен містити інформацію про назву компанії, якій він належить. І назва цієї компанії, як мене поінформували наші фахівці з питань реклами, – “Довіра аутдор”. Далі ви робите кілька кліків для того, щоб зрозуміти структуру власності та кінцевого бенефіціара. Я не дуже люблю цим займатися – мені допоміг у цьому сайт Цензор, у них є розділ “Бізнес цензор”, який ще минулого року опублікував таку статтю “Кто за щитами”… І тут є табличка, де є всі оператори (зовнішньої реклами), і я читаю: “Довіра аутдор”, власник – група “Приват”, Ігор Коломойський”, – заявив речник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу у понеділок.

Нагадаємо, що 14 квітня почали з’являтися рекламні білборди у стилістиці виборчої кампанії Порошенка з написом «Кінець».

Автор: Уляна ОЖИНСЬКА. dniprograd.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.