Конференція адресована головним чином євродепутатам і чиновникам ЄС з країн, які не є сусідами України, і війна Росії не впливає на них настільки сильно, як на Польщу.

У четвер, 9 лютого, об 11.00 (за варшавським часом) у будівлі Європарламенту в Брюсселі розпочнеться конференція, присвячена боротьбі Польщі та України з дезінформацією під час війни. Співорганізатором конференції є Канцелярія прем’єр-міністра Польщі та Національний науково-дослідницький інститут NASK.

Уповноважений польського уряду з питань кібербезпеки Януш Цєшинський пояснив, що у заході візьмуть участь експерти з кількох країн ЄС та України, політики, а також представники урядів Польщі та України.

«Я вважаю, що важливо говорити про такі речі, тому що це те, що точно залишиться з нами, незважаючи на те, скільки б не тривала сама війна – у фізичному сенсі. Єдиний спосіб ефективно боротися з дезінформацією – це достовірно вказувати на це, коли ми стикаємося з нею. Тож у Брюсселі ми хочемо говорити про це, зокрема, про польський досвід».

Міністр Цєшинський додав, що конференція адресована головним чином євродепутатам і чиновникам ЄС з країн, які не є сусідами України, і війна не впливає на них настільки сильно, як на Польщу.

«Ми знаємо, що в західних суспільствах настрій щодо Росії є більш позитивним, ніж у Польщі. У Польщі нікого не потрібно вчити, що те, що робить Росія, спрямоване на повну опозицію до того, що відбувається у західних суспільствах».

Януш Цєшинський зазначив, що прикладом боротьби Польщі з російськими «фейк» новинами є діяльність Департаменту протидії дезінформації у Національному науково-дослідницькому інституті NASK.

polskieradio.pl

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.