Кандидат у президенти, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко допускає об’єднання з іншим кандидатом, лідером партії «Громадянська позиція» Анатолієм Гриценком після виборчих перегонів. Про це нардеп сказала в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону. 

«Я думаю, що Анатолій Гриценко — це серйозний політик, це достатньо розумна людина. І може бути по-різному: ми можемо після всіх політичних перегонів з ними бути або разом, в одній демократичній команді. Це було б прекрасно. Або ми можемо бути опонентами», — заявила вона.

За словами Тимошенко, в обох випадках це буде або цивілізована європейська співпраця, або цивілізована європейська конкуренція.

«В цьому є така позитивність тих кандидатів у президенти, які ідуть і мають підтримку людей. Які представляють оцю європейську Україну насправді», — додала вона.

Лідер «Батьківщини» також зауважила, що поважає як людину кандидата у президенти, керівника «Студії «Квартал 95» Володимира Зеленського, але вона як політика його не розуміє.

«Володя — це [спосіб] серйозно дати по обличчю всьому політикуму, який не робив те, що обіцяв, і який довів країну до такого стану. Але у той же час Володя — це і певний тест на здатність нації до політичного самогубства. Тобто тут [треба] не перейти межу. Да, відплатити політикам потрібно, но при цьому не собі. Як артиста я його люблю, як людину я його дуже поважаю, як політика я просто його не розумію. Але це не заважає мені його просто поважати», — сказала Тимошенко. 

Олена Мельник. thebabel.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.