У Харкові Червонозаводський районний суд оштрафував депутатку міської ради Аліну Мустафаєву, яка балотувалася на пост мера міста у 2021 році.

Постанова суду 10 січня опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Depo.Харків.

Встановлено, що Мустафаєва як розпорядник поточного рахунку власного виборчого фонду із запізненням в один день подала проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів.

На судове засідання Мустафаєва не з’явилася, однак у письмових поясненнях від 14 грудня 2021 року, поданих до Національного агентства з питань запобігання корупції, зазначала, що 12 жовтня 2021 року вона як кандидат на посаду міського голови відкрила рахунок виборчого фонду в АБ “Південний”. Голосування на позачергових виборах призначили на 31 жовтня, днем подання проміжної фінансової звітності було 25 жовтня.

“У зв`язку з неправильним розрахунком строків проміжний фінансовий звіт про надходження та використання коштів виборчого фонду кандидата на посаду Харківського міського голови було подано 26.10.2021 року, тобто на один день пізніше”, – сказано в матеріалах справи.

Суд визнав Мустафаєву винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-21 КУпАП, та оштрафував її на 5 100 грн. Також вона має сплатити 496 грн судового збору.

Як повідомляв Depo.Харків, Мустафаєва у документах на реєстрацію кандидатом у мери невірно вказала скликання міської ради. Депутатка міської ради від партії “Слуга народу” Мустафаєва балотувалася самовисуванцем

Аліна Гаєвська. kh.depo.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.