Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що повномасштабна війна, яку розпочала Росія проти України, має завершитися в цьому році. 2023 рік, на думку міністра, має ознаменуватися перемогою України над російськими загарбниками.

Цю та інші думки Олексій Резніков висловив в інтерв’ю виданню New Voice. Також міністр заявив, що виключає можливість підписання мирної угоди між Україною та Кремлем.

Він нагадав, що президент України Володимир Зеленський заявляв особисто, що для нього переговори із кремлівським диктатором є абсолютно неприйнятними. Тому керівництво держави готове вести діалог з Росією лише на своїх умовах, якими є виведення ворожих військ з України, а також виплата репарацій та контрибуцій.

“Український народ на це не піде, якщо ви почитаєте всі останні соціологічні дослідження, то всі за перемогу, за звільнення наших територій ніхто не домовлятиметься… Третє – парламент України відображає думку народу. Тому всі наші партнери повинні розуміти: ми не йтимемо на компроміси. Так що нічого не зміниться за будь-яких обставин. Позиція президента, народу, позиція партнерів, моя особиста позиція ми всі збігаємось, зради не буде”, – заявив Олексій Резніков.

Голова Міноборони додав, що станом на сьогодні російсько-українська війна перетворилася у сутичку ресурсів західного світу проти рашистів. Однак за таких умов Резніков переконаний, що війна не може тримати довго. Оскільки цивілізований світ пам’ятає та не пробачить воєнні злочини країни-агресора.

“Я думаю, ця війна скоро закінчиться. Звичайно, хотілося б, щоб вона і не починалася, але особисто я вірю цього року як у рік перемоги”, – відзначив міністр.

Нагадаємо, що Резніков назвав ключові завдання контрнаступу ЗСУ і пояснив, від чого залежать його терміни. Він зазначив, що на час початку контрнаступу впливають багато факторів, наприклад, стан ґрунту та погода.

Марія Шевчук. war.obozrevatel.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.