В мережі опублікована частина напутньої промови священника РПЦ перед російськими окупантами.

У промові опублікованій в Телеграм-каналі «Оперативний ЗСУ», священник РПЦ називає українців сатаністами і закликає знищувати їх.

«Не може бути пощади сатаністам якого б вигляду вони не приймали – солдата, старенької чи дитини», – переконує російський священнослужитель і побажав, щоб російські військові не здригнулись, коли стрілятимуть в українців – «ворогів Господніх». 

Він також назвав російських загарбників «захисниками православ’я і великої батьківщини росії», багато з яких не повернуться назад.

Пропагандист в рясі перекручує факти, що в Україні нібито засіли «прислужники сатани», які прикриваються «ліберальними цінностями і прославляють антихриста».

Зрозуміло, що священник, який закликає вбивати дітей – це вже не священник, а справжнісінький сатаніст. Таким особам дійсно не буде пощади в Україні, попри їхній зовнішній вигляд священнослужителя.

Нагадаємо, ЗСУ ліквідували «бойового» єромонаха РПЦ, який приїхав знищувати «нацистів». Також експерт з безпекових питань опублікував список агентів КГБ серед служителів РПЦ.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.