Жахлива ситуація із захворюваністю на СOVID19 склалася на російському Кавказі. Для ліквідації наслідків інфекції, в Дагестані, Інгушетії, Кабардіно-Балкарії, Північній Осетії та Ічкерії, а також в Південній Осетії спеціалісти радіаційного, хімічного та бактеріологічного захисту 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу проводять навчання. В цих навчаннях, окрім військової, задіяна також і спеціальна техніка, в тому числі інженерно-технічні пересувні комплекси хімічного захисту, дегазаційні військові комплекти, авторозливочні станції АРС-14М та теплові комплекти спеціальної техніки ТМС-65У.

Військові почали працювати у цивільному секторі в умовах, коли медики Кабардіно-Балкарії відмовились виходити на роботу, мотивуючи відсутністю засобів індивідуального захисту від вірусу. Крім того, моральний тиск на населення здійснює реальна кількість померлих, яку керівництво республік російського Кавказу ретельно приховує.

Проте, спеціалістам МЦПРП стало відомо, що в Кабардіно-Балкарії пройшли мітінги населення, пов’язані із нездатністю уряду обмежити поширення інфекції. Родичі померлих вимагають видати тіла та озвучити реальну епідеміологічну ситуації. Мали місце навіть сутички з силовиками. В такий час радує те, що політики місцевого та більш широкого масштабу не стоять осторонь від проблем народу. Прикладом служить допомога, яку здійснює комуністична партія Кабардіно-Балкарії. Комуністи постановили “Комітетам місцевих відділень КБРО КПРФ активізувати агітаційно-пропагандистську роботу в соціальних мережах, продовжити публікації своїх матеріалів на інтернет-сайті КБРО КПРФ”

А в Північній Осетії вже проти самоізоляції вийшли місцеві мешканці. Як повідомляє ресурс “Кавказ. Реалії”, в північноосетинській Дігорі в ході мітінгу було затримано десятки чоловік.

Розпал епідемії в Кавказському регіоні Російської Федерації ретельно приховується урядом. Яка кількість інфікованих та померлих – відомо обмеженій кількості осіб. А вся правдива інформація перекривається діяльністю адміністративного ресурсу та чітко відпрацьованого механізму пропаганди. І тотального контролю за всеросійськими засобами масової інформації, в тому числі інтернет-ресурсами.

В той же час, в Росії в цілому значно зросла кількість хворих – за офіційними даними, вже понад 1100 осіб. Загальна кількість інфікованих перевищує 7000 осіб. Головний лікар лікарні №10 в Комунарці, де лікують пацієнтів з COVID-19, Денис Проценко, заявив, що Росії слід готуватися до італійського сценарію розвитку епідемії – з великою кількістю тяжких випадків.

Тимофій Гольц. iccrp.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.