Лідери низки релігійних організацій у Сполучених Штатах засудили російські воєнні злочини в Україні – атаки на мирні міста та цивільну інфраструктуру.

Також керівники католицьких, православних і протестантських церков у спільному зверненні закликали очільника РПЦ припинити підтримувати Кремль, повідомляє Голос Америки.

“Ми благаємо релігійних лідерів Росії, особливо патріарха Російської православної церкви Кирила, припинити підтримувати російське вторгнення в Україну та закликати президента Путіна припинити терористичні атаки, спрямовані проти невинних мирних жителів”, – йдеться у заклику.

Як повідомляв Голос Америки, американські медіа пишуть про те, що Російська православна церква за кордоном набуває послідовників у США — не з-поміж російських іммігрантів, а серед американців, яких приваблює наголос на “традиційних цінностях”.

Дослідники кажуть, що разом з “православною традицією” нові навернені приймають також і погляд на світ президента Росії Владіміра Путіна. А американські священники, які проповідують російську традицію, разом з нею переконують свою паству у соцмережах у тому, що нібито не Москва, а Вашингтон винний у розв’язанні війни в Україні.

Незважаючи на численні докази та ордери Міжнародного кримінального суду, Кремль продовжує заперечувати звинувачення у цілеспрямованих атаках проти цивільних осіб та інфраструктури.

В останні дні Росія продовжує посилені атаки на українські міста. Київ втретє за п’ять днів зазнав пакетного удару балістичними ракетами, а у Харкові найбільш масована атака РФ по енергетиці за останній час призвела до повного відключення електроенергії.

Нагадаємо, російська армія розбомбила храм РПЦ в Білогородській області.

df.news

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.