Нова британська прем’єрка Ліз Трасс стала об’єктом неприхованої дискредитації від російських представників ЗМІ та влади. Вони заявляють про її тотальну некомпетентність, посередність, русофобію та висловлюють скепсис щодо здатності подолати енергетичну кризу та продуктову інфляцію внаслідок запроваджених Великою Британією антиросійських санкцій.

Також ЗМІ цитують російського диктатора Путіна, який нібито заявив, що процедура виборів глави держави у Великій Британії недемократична, оскільки відбувається у межах панівної партії, а не за участі народу.

Такі повідомлення видають спроби виставити в негативному світлі недружнього політика, а отже свідчать про очікування жорстких дій проти Росії та на підтримку України у протистоянні з Москвою.

Після відставки Джонсона пропаганда стверджувала, що ставлення Великої Британії до України цілком може змінитися, адже він нібито не мав підтримки саме через дії щодо України.

Однак Ліз Трасс уже пообіцяла «стати найбільшим другом України» та заявила, що «Путін зазнає невдачі й стратегічної поразки в Україні, а Росія буде обмежена в майбутньому». 

Ліз Трасс вступила на посаду 5 вересня, після того, як перемогла у виборах керівника Консервативної партії свого опонента Ріші Сунака, набравши 81 326 голосів проти 60 399.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.