До Епіфанія зателефонували російські пранкери і почали запитувати про “права гомосексуалістів”, “захоплення” Лаври та підтримку політиків.

Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія спробували провокувати пранкери. Про інформаційну атаку повідомляєофіційна сторінка церкви у Facebook.

Як стало відомо, вчора митрополиту Епіфанію надійшов дзвінок нібито від імені європейського посадовця Девіда Макалістера, голови Комітету закордонних справ Європейського парламенту. Під час розмови голос у слухавці завів мову про якесь захоплення Лаври, про підтримку тих чи інших кандидатів на виборах, про ставлення до сексменшин.

Провокатори почули у відповідь, що Українська Церква виступає проти насильства, жодних захоплень Лавр не може бути, а щодо нетрадиційної сексуальної орієнтації, то притримується біблійних позицій – це гріх. Стосовно політичного процесу, то церква в нього не втручається.

У Православній Церкві України переконані: провокували російські спецслужби, адже схожі дзвінки вже надходили. Епіфанію теревені по той бік слухавки здалися дивними, тож розмову він не завершив.

“Кремлівські спецслужби, прикрившись ім’ям депутата Європейського парламенту, намагалися в розмові спровокувати Предстоятеля Православної Церкви України…Через так званих “пранкерів” (осіб, які у телефонній розмові видають себе за іншого) спробували вчинити інформаційну провокацію”, – зазначили у прес-службі ПЦУ.

Додамо, що раніше такі провокації, організовані спецслужбами РФ, ставалися не раз. Із досвіду відомо, що, не отримавши якихось вигідних для себе відповідей під час розмови, провокатори здійснюють монтаж запису, компонують окремі слова і фрази. Тому, коли в медіа з’являються якість фрагменти розмови, аудиторія повинна враховувати вище зазначене і не довіряти їм.

РОСІЙСЬКА ІНФОРМАЦІЙНА АТАКА ПРОТИ МИТРОПОЛИТА ЕПІФАНІЯКремлівські спецслужби, прикрившись ім‘ям депутата…

Опубліковано Православна Церква України Субота, 22 грудня 2018 р.

Як повідомляв 5.UA, 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому соборі обрали предстоятеля Української Помісної Церкви. Ним став єпископ Української Православної Церкви Київського Патріархату Епіфаній. Того ж дня Вселенський Патріарх благословив Епіфанія та запросив до Константинополя для отримання томосу. Того ж дня новообраний предстоятель УПЦ Епіфаній подякував Президенту і закликав усіх до єднання.

5.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *