Вищий антикорупційний суд продовжив до 13 червня термін дії обов’язків неофіційного помічника народного депутата України Олександра Юрченка Івана Фіщенка, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 13 квітня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Раніше ВАКС взяв під варту Юрченка з альтернативою 3 млн грн застави. Пізніше за нього внесли гроші і він вийшов під обов’язки. До цього суд заарештував і його неофіційного помічника Івана Фіщенка з альтернативою 1 млн грн застави. Ці гроші за нього внесли і він теж вийшов із СІЗО під обов’язки.

У зв’язку з наближенням дати завершення дії обов’язків прокурор САП подав клопотання про продовження їхньої дії ще на два місяці. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив і продовжив такі обов’язки: прибувати за першим викликом; не відлучатися із міста Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування з підозрюваним Юрченком та здати на зберігання закордонні паспорти.

Нагадаємо, НАБУ спочатку повідомило про підозру помічнику нардепа Юрченка в одержанні неправомірної вигоди. Пізніше у відомстві повідомили, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова не підписує підозру нардепу і тому оприлюднили відео з доказами причетності Юрченка до справи. Через два дні очільниця Офісу генпрокурора підозру підписала, а САП її вручила нардепу.

slovoidilo.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.