Нацгвардійці 18 липня на півдні захопили у полон командира роти 70 гвардійського мотострілецького полку. Цей окупаційний підрозділ дислокується в Чечні.

Під час допиту полонений розповів про деморалізацію окупантів та про те, що вони не хочуть воювати. Про це розповів заступник директора департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович під час брифінгу.

Штурмовики-нацгвардійці 15 бригади оперативного призначення Національної гвардії України захопили у полон російського командира з Чечні. Судячи з виступу представника НГУ, той потрапив у полон на Мелітопольському напрямку.

“18 липня бійцями однієї зі штурмових груп 15-ї бригади оперативного призначення взято в полон командира роти 70-го гвардійського мотострілецького полку, який дислокується у місті Шалі Чеченської Республіки”, – розповів Уршалович.

Він додав, що під час допиту полонений окупант розповів про проблеми у путінських військах на території України.

“Полонений зазначив про низький морально-психологічний стан особового стану та його небажання вести бойові дії. Йому було надано медичну допомогу, після чого передано відповідним органам”, – наголосив Уршалович.

Він додав, що нацгвардійці на Мелітопольському напрямку у тісній взаємодії з іншими видами та родами військ Сил оборони продовжують контрнаступ. Щодня вони просуваються по замінованих територіях під обстрілами на кількасот метрів і закріплюються на досягнутих рубежах.

Також, за словами Уршаловича, аеророзвідка НГУ продовжує виявляти вогневі засоби та РЕБ ворога, більшість з них знищується.

Зокрема, було виявлено і знищено російську автоматизовану станцію постановки перешкод Р–330Ж “Житель”.

Нагадаємо, на ранок 20 липня втрати живої сили РФ перевищили 240 тисяч: напередодні українські воїни знищили 530 окупантів і 19 артсистем.

Також повідомлялося, що товариш Гіркіна поскаржився, що війська Путіна кидають своїх помирати. Так званий російський “військкор” зазначив, що втрати у лавах ЗС РФ дуже великі. Багато поранених загарбників гинуть, тому що їх не можуть винести з поля бою.

Лілія Рагуцька. war.obozrevatel.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.