Запрошуємо долучитись до дискусії у форматі BarCamp на тему «Ефективний інструментарій для управління локальними політичними процесами», організаторами якої є дослідницька компанія «Active Group» та Асоціація міст України.

Під час заходу відбудеться обговорення нових «правил гри» у політичному середовищі, які сформувались за результатами виборів до органів місцевого самоврядування. Особливу увагу планується приділити аспектам комунікації – зокрема, інформаційному забезпеченню процесів управління громадами та способам поширення інформації.

На баркемпі буде підбито підсумки виборчої кампанії, які відбулась, а також сформовано прогнози основних тенденцій розвитку як країни в цілому, так і окремих громад.

Формат зустрічі передбачає 5-6 коротких (до 15 хвилин) доповідей у форматі панельної дискусії з подальшим обговоренням їх у неформальній обстановці за келихом вина.

Перелік спікерів та їх доповідей (є орієнтовним і наразі уточнюється):

  • 1. Андрій Єременко, засновник дослідницької компанії «Active Group». Тема доповіді: Образ ідеального міського голови в Україні (результати узагальнення понад 100 фокус-групових дискусій на тему політики, проведених компанією «Active Group» у різних регіонах України).
  • 2. Віктор Таран, політолог, політтехнолог. Тема доповіді: Виборчі технології: найбільш успішні в сучасних умовах та тенденції майбутнього.
  • 3. Ігор Душин, керуючий партнер інтернет-каналу «Інтервізор». Тема доповіді: Новий закон про політичні партії.
  • 4. Владислав Оленченко, методолог, засновник аналітичноі платформи «Михайлівський Клуб». Тема доповіді: Ключові елементи стратегії переможної кампанії: стратегічний задум, команда, ресурси.
  • 5. Олександр Каменець, керуючий партнер, засновник «Ace solutions». Тема доповіді: Перспективи міжнародного співробітництва нових українських регіональних політсил.

Баркемп відбудеться 17 грудня, початок реєстрації о 16:30.

Умови участі: учасники мають заповнити анкету (https://forms.gle/BwQFKeK75RDypRj66) та сплатити організаційний внесок. Реквізити для сплати 5169330516749964 (Єременко А.В.).
Організаційний внесок складає:
500 грн за умови внесення його до 16 грудня
700 грн за умови сплати на місці.

Для міських голів та голів ОТГ передбачено онлайн-трансляцію пленарної частини заходу.

Контактна особа для вирішення організаційних питань: Кирило, тел. (093) 365 27 95.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.