Достовірні джерела в РНБО повідомляють про відставку Сергія Сивохо, хоча указ ще не підписано.

Радник голови Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо звільнений зі своєї посади керівником Олексієм Даніловим. Про це повідомляє політичний аналітик Кирило Сазонов у своєму Facebook, посилаючись на джерела в самому відомстві.

“Указ ще не опублікований, але рішення прийнято і підписано. Дуже серйозні джерела підтверджують. Секретар РНБО Данилов таки звільнив свого позаштатного радника і неофіційного головного реинтегратора ОРДЛО Сергія Сивоху”, – зазначено в повідомленні.

Так Сазонов запевнив, що Сивохо не виправдав покладених на нього надій і останній гучний інцидент за участю Нацкорпуса показав, що “Платформа примирення” не буде реалізована в рамках встановлення миру на Донбасі.

Ловите сенсацию, друзья. Указ еще не опубликован, но решение принято и подписано. Очень серьезные источники…

Опубліковано Кириллом Сазоновим Понеділок, 23 березня 2020 р.

Нагадаємо, раніше портал “Коментарі” повідомляв, що радник РНБО Сергій Сивохо позначив, що войовничі активісти проти ініційованої і розробленої ним програми “Платформа примирення”, насправді є симпатиками війни і мають намір далі продовжувати військові дії на Донбасі, оскільки мають в цьому, в тому числі і матеріальну зацікавленість.

“Вони хочуть війни. Тому що війна – це бізнес і великі гроші. Вони зірвали презентацію, але не зупинять наш рух до світу. Ми продовжуємо нашу роботу і наш діалог”, – написав політик у своєму Facebook.

Екатерина Белоброва. comments.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.