Ілля Кива нагадав, що на сьогодні Нацполиция є єдиним правоохоронним органом, який встав на захист волевиявлення українців.

Лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива закликає органи прокуратури припинити переслідування співробітників Нацполіціі, які виявляють агітаційні мережі кандидата в президенти Петра Порошенка.

Про це глава СПУ написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті партії.

«Я сьогодні закликаю прокуратуру згадати про те, що їх основне завдання – це дотримання норм закону, а не організація виборчої кампанії Петра Порошенка. Ми вимагаємо негайно припинити переслідування працівників правоохоронних органів, які ведуть активну боротьбу з організацією підкупу голосів на президентських виборах 31 березня», – зазначив він.

Ілля Кива нагадав, на сьогодні Нацполіція є єдиним правоохоронним органом, який встав на захист волевиявлення українців.

«І тому за активну і чітку позицію, за виконання посадових обов’язків їх безпідставно переслідують і вручають підозри працівники місцевих органів Прокуратури. Все це робиться під керівництвом ГПУ. Підкуп виборців не пройде – пора це прийняти всім учасникам процесу, в тому числі і Прокуратурі», – підкреслив лідер українських соціалістів.

Ілля Кива закликав міжнародних спостерігачів звернути увагу на ситуацію, що склалася і пообіцяв захистити права кожного поліцейського.

«Як голова профспілки МВС я буду боротися за кожного нашого товариша по службі до останнього. Хлопців ми в біді не залишимо! Окремо звертаюся до Генпрокурора Юрія Луценка – ви або займіться роботою, або візьміть відпустку на час виборчої кампанії, участь в якій бере ваш кум Петро», – підкреслив він.

Як відомо, в Сумах поліція затримала двох співробітників виборчого штабу «БПП», підозрюваних у підкупі виборців. Пізніше Прокуратура звинуватила поліцейських в перевищенні службових повноважень.

УНІАН

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.