Йдеться про ресурси режисера стрічки «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова, фотографки-документалістки Олени Гром, а також українсько-американського фотографа Саші Маслова.

До російського реєстру забороненої інформації внесли сайти трьох українських документалістів — режисера стрічки «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова, фотографки-документалістки Олени Гром, а також українсько-американського фотографа Саші Маслова. На це звернув увагу російський ресурс «Роскомсвобода».

Ресурси заблоковані в Росії з усіма доменами та піддоменами.

У реєстрі не уточнюють орган, що ухвалив відповідні рішення. «Роскомсвобода» припускає, що сайти заблокували «з міркувань воєнної цензури». 

Нагадаємо,  напередодні в Росії заблокували доступ до луганського сайту Cxid.info, який до війни контролював пропагандист-колаборант, колишній генеральний директор Луганської обласної державної телерадіокомпанії (ЛОДТРК) Родіон Мірошник, підозрюваний у пособництві захопленню державної влади.

Раніше блокування також зазнали сайт міжнародної організації «Репортери без кордонів», сайт фонду українського підприємця та медіавласника Віктора Пінчука, проєкт «OSINT-бджоли», домен проєкту «Хочу жити» та посилання зі зверненням до росіян на польському сайті Legion Polski.

Валерія Буняк. detector.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.