У Зеленського пропонують громадськості обговорити кандидатів після оприлюднення списку.

З’їзд партії “Слуга народу” пройде у два етапи, на яких можна корегувати запропонований список кандидатів у депутати Ради.

Про це на прес-конференції 27 травня розповів керівник штабу Олександр Корнієнко, не уточнивши дати або часу проведення з’їздів.

Після того, як на з’їзді представимо список кандидатів, ми відкриємо можливість коментувати кожного кандидата і надавати ту інформацію, яку виборець вважає за потрібне”, – наголосив він.

При цьому в штабі розуміють, що можуть таким чином втратити необхідну кількість кандидатів.

“У законодавстві є можливість до 8 липня забрати людину зі списку. На жаль, неможливо нікого на заміну включити, тому ми йдемо на це свідомо, розуміючи, що нас у списку може бути не 225, а 224, наприклад”, – пояснив Корнієнко.

“Другий з’їзд буде пов’язаний із формуванням остаточного списку. На цьому з’їзді ми покажемо всіх кандидатів, зокрема, по мажоритарних округах, список із 225 осіб і, звичайно, програму та ідеологічні засади”, – підсумував керівник штабу.

Нагадаємо, Корнієнко також розповідав, як команда президента Володимира Зеленського шукає кандидатів у депутати Ради для партії.

ua1.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.