Як повідомляє Rheinische Post, політики з партій-партнерів по коаліції, “зелених” і вільних демократів (ВДП), а також опозиційного Християнсько-демократичного союзу (ХДС), наголосили на необхідності почати поставки Україні крилатих ракет Taurus і висунули серйозні звинувачення проти Шольца.

“Постачання крилатих ракет Taurus Україні давно назріло. Найефективніший захист від російських авіаударів – це обстріл цілей на російській території та на окупованих територіях на сході України, звідки Росія завдає своїх ударів”, – заявила прессекретарка “зелених” у Бундестазі з питань оборони Сара Нанні.

Вона зазначила, що поки що Україна не має в своєму розпорядженні необхідного для цього обладнання, не в останню чергу через те, що Берлін не постачає крилаті ракети Taurus.

“Це небажання виходить здебільшого від федерального канцлера і не є загальною позицією німецького уряду”, – сказала Нанні.

Експерт ВДП з питань оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн заявила, що Німеччина повинна нарешті поставити Taurus, щоб розірвати канали постачання Росії.

“Ми не повинні боятися власної сміливості. Це саме те, чого чекає Путін”, – сказала вона.

Нагадаємо, Україна вже кілька місяців просить Німеччину про передачу крилатих ракет Taurus. Таке озброєння здатне бити по цілям на відстань до 500 км.

antikor.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.