В сьогоднішній кризовій ситуації, коли ВООЗ оголосила глобальну пандемію вірусної інфекції COVID-2019, в багатьох країнах світу померлі від цього вірусу налічуються тисячами, важливо задати декілька запитань і проаналізувати що відбувається.

Важливо знайти відповіді, навіть у вигляді версій та можливих сценаріїв, тим паче що всі відповіді вже є у відкритих джерелах.

Перше питання – чи штучно вироблений   і чи штучно він розповсюджується? Чи є стратегія розповсюдження?

Друге питання – кому вигідно розповсюдження цього вірусу, в яких країнах і які цілі хаосу та контролю? Які інформаційні кампанії паралельно роздмухують паніку і кого обвинувачують?

Третє питання – як закінчиться ця криза, як зупиниться пандемія і хто вийде переможцем та благодійником в світі і покращить свою репутацію?

Виходячи з аналізу інформації з відкритих джерел та деяких даних можна зробити висновки з приводу запуску, розповсюдження та керування розповсюдженням вірусної інфекції COVID-19 та панічними настроями в різних країнах за сприянням спецслужб РФ. Зараз викладу цю логіку.

Основна мотивація кризи, або чому Російська Федерація і особисто Володимир Путін зацікавлені у цьому?

Особисто у Володимира Путіна склалася загрозлива ситуація з деякими напрямками:

  1. Особистий рейтинг підтримки у РФ знизився до критичного рівня (35%)
  2. Розвиток Економічної кризи у РФ, пов’язаної з ціною на російські енергоносії та неефективністю російської економіки
  3. Міжнародна криза довіри до РФ та В. Путіна особисто. Міжнародні розслідування з приводу МН17, невдалі результати у міжнародних судах з українською стороною, американські та європейські санкції, проблеми з добудовою «Північного потоку 2» тощо

За опитуваннями громадської думки РФ з серпня 2019 до січня 2020 року, проведеного Левада Центром – рейтинг довіри у Володимира Путіна знизився до 35% (а у листопаді 2017 року -59%). В таких умовах для підвищення рейтингу В. Путіну потрібні екстремальні дії, наприклад, військові дії та початок війни для консолідації російської нації.

Методи підйому особистого рейтингу В. Путіна за допомогою військових операцій:

  • Чеченська війна, серпень 1999 – 30%, грудень 2000 – 80% (підйом рейтингу більше ніж у 2 рази)
  • Грузинська війна, 2008 – 83%
  • Анексія Криму та початок військових дій на Донбасі – Лютий 2014 – 45%, грудень 2014 – 88% (підйом рейтингу в 2 рази)
  • Початок військової операції в Сирії 2015 – 88%, тощо

COVID-2019 в Росії

В РФ існує декілька центрів, які розробляють загрозливі для життя людей та планети віруси, бактерії та гриби в якості біологічної та бактеріологічної зброї.

Наприклад, у наукограді Кольцово (біля Новосибірська) є державний науковий центр вірусології «Вектор» в якому є одна з найбільших в світі колекцій загрозливих вірусів, в тому числі вірусу оспи, вірусу лихорадки ебола, тощо. В тому числі, в колекції, є зразки біля 10 видів так званих коронавірусів.

За оперативною інформацією у РФ існує ряд вакцин проти більшості вірусів колекції, в тому числі існують розробки вакцин і проти деяких штамів коронавірусів.

Також у РФ, розроблені сотні сценаріїв запуску бактеріологічної та біологічної зброї в різних країнах, методів посилення зараження та спеціального супроводу інформаційно-психологічних операцій у зоні проведення заходів.

Варто зазначити що бактеріологічну зброю у вигляді вірусних атак, в тому числі коронавірусів розробляють і вивчають у багатьох країнах. Світові лідери та науковці на міжнародних майданчиках останні 5 років привертають увагу до того, що вірусна епідемія може зламати світовий порядок та світову економіку. Але ще ніхто так технологічно і спеціально штучно ще не робив епідемію на глобальному рівні. Якщо порівняти попередні глобальні епідемії вірусами H5N1, H1N1, то ми бачили зниження патологічної ефективності вірусів за 1-2, максимум 3 місяці і мутації цих вірусів у менш патогенний вигляд. Ці епідемії закінчувались природньо з настанням теплої погоди і органічним зменшенням захворюваності.

Розповсюдження вірусу COVID-2019 показує штучний характер створення цього вірусу, який не мутує у менш патогенну форму з часом і не знижує захворюваність з настанням теплої погоди. Ще цей вірус характеризується дуже високою контагеозністю (високим рівнем зараження), і тяжким протіканням в організмі людини.

На сьогодні науковці не мають відповіді чим закінчиться ця епідемія – або потрібно виробити колективний імунітет у всіх мешканців планети, або зробити тотальний карантин і перечекати коли перехворіють всі заражені цим вірусом. Але ясно одне – штучний характер цього вірусу не дасть йому природньо знизити свою патогенність та активність.

Сценарій розповсюдження COVID-2019

Етап 1. Початок розповсюдження

Можливим початком розповсюдження вірусу COVID-2019 у якості бактеріологічної зброї обраний Китай і подія – Всесвітні військові ігри (7th CISM Military World Games) у жовтні 2019 року в місті Ухань. На цих іграх були присутні команди різних країн світу, в тому числі і тих хто має бактеріологічну зброю подібного типу COVID-2019 (США, РФ, Китай).

Для прикриття спецоперації РФ підготовлені ресурси у Китаї для звинувачення США у початку бактеріологічної війни (можливо один з них представник китайського МЗС Чжао Лицзянь).

Місто Ухань обрано спеціально, там знаходиться спецлабораторія (F-4), яка саме і вивчає різні віруси, в тому числі коронавіруси. Тож, підозра у разі розслідування буде одразу на три країни, які мають подібні технології. Китайські спеціалісти-біологи Ботао Сяо і Лей Сяо опублікували звіт під назвою «Можливі джерела спалаху коронавірусу 2019-nCoV» де зробили висновки, що пандемія почалася з китайської лабораторії.

Напевно до того, як починали таку бактеріологічну військову операцію в РФ була розроблена вакцина і була виготовлена необхідна кількість для військових збройних сил РФ у ситуації епідемії на території РФ.

Вид коронавірусу COVID-2019 має певні особливості розповсюдження в різних країнах та на різних расах. Виявилося, що найбільш вразливі є латіноси та африканська раса. Європеоїдна раса вразлива переважно на людях похилого віку і для широкого розповсюдження необхідні штучні заходи у вигляді «засівання» (розпилювання у громадських місцях, маркування поверхонь, тощо) спецгрупами. Тобто можливо керувати силою розповсюдження вірусу (штучно і органічно) і відповідно створювати хаос у будь-якій країні світу.

В разі органічного розповсюдження у математичній прогресії – у країні розпочинається колапс та розвал економіки. При введенні довгого карантину (більше двох місяців) розриваються логістичні ланцюжки та розвалюється економіка слабких країн та системи різних рівнів.

Початок розповсюдження. З жовтня до грудня 2019 року в місті Ухань провінції Хубей почалися масові захворювання, але влада Китаю виявила специфічний невідомий вірус тільки в кінці грудня 2019 року. 31 грудня 2019 року влада Китаю проінформувала ВООЗ про спалах невідомої пневмонії.

Під час епідемії в Китаї спеціальні диверсійні групи РФ розпочали зараження та керування інтенсивністю розповсюдження в різних країнах. Органічне розповсюдження в математичній прогресії почалося в Італії за сприятливих передумов (тиждень моди, відсутність дисциплінованості у ментальності італійців і найвищий відсоток людей похилого віку в Європі). Органічне та штучне розповсюдження продовжується в різних країнах Європи та світу. Особлива увага російських спецслужб по росповсюдженю коронавірусу COVID-2019 буде у США. В цій країні неможливо буде обмежити права і свободи, як у Китаї і відповідно розповсюдження інфекції. В США вірусна інфекція швидко розповсюдиться по основним мегаполісам. Але і будуть спецгрупи для керування інтенсивністю розповсюдження інфекції.

Етап 2. Хаос в світі зупиняється за допомогою РФ

Моделювання ситуації: пандемія коронавірусу COVID-2019 з відповідною панікою у медіа та суспільствах розповсюджується шаленими темпами. В цій ситуації РФ допомагає різним країнам світу і (перша!) винаходить вакцину проти коронавірусу (хоча вакцина вже давно є). Тобто російська наука стає у ряд з провідними науковими установами світу. РФ в якості «спасителів світу» направляє в країни Європи свої групи лікарів, які допомагають подолати пандемію. Всі країни покладають свої надії на російську вакцину і РФ у вигляді благодійної допомоги кожній країні роздає свою «чудо-вакцину». Ця допомога після подолання пандемії коштує зняттям санкцій з РФ та відновленням авторитету РФ та В. Путіна особисто в світі. Можливо, і врученням Нобелевської премії за винайдення спеціальної вакцини, або щось типу того.

COVID2019 в Україні

За оперативними даними в Україні коронавірус COVID-2019 (деякі модифікації) з’явився у січні 2020 року. Майже у кожній області з січня по березень з’явилися випадки особливо небезпечної пневмонії яку погано переносили люди похилого віку та перебіг захворювання був вкрай важким з високою температурою.

Були помічені групи молодих жінок, хлопців, чоловіків які з високою ймовірністю спецгрупами виконували «засівання» вірусними штамами в різних регіонах України.

Важливим моментом для масового розповсюдження коронавірусу COVID-2019 в Україні було в оточені Президента переконати звернутись до українців, особливо з заражених країн повертатись додому. При цьому халатно не перевіряли всіх спеціальними тестами, не направляли в обсервації. З приблизно 80000 українців, які повернулися з-за кордону приблизно 5-7 тисяч мають бути інфікованими, але без симптомів у інкубаційному періоді. Ці люди рівномірно поїдуть по різним регіонам, особливо західної України і відповідно зроблять масове зараження. Також можливо «точково» спецгрупи підвищать силу зараження в окремих містах. Відсутність «довгих» тестів, масок, та медичного обладнання навіть у спеціалізованих лікарнях – підвищать рівень хаосу, розпачі та зниження довіри до влади.

В таких умовах можливі різні сценарії – від зміни необхідних законів до захоплення цілих територій військовими засобами РФ.

Також можлива інтенсифікація контактів Єрмак-Козак з підвищенням проросійської позиції у перемовинах Україна-Росія-ОРДЛО. Підвищення теми миру з РФ на фоні благодійної допомоги російських лікарів в Україні з «російською» вакциною від коронавірусу.

І як результат всіх цих дій в Україні (слабкості влади, епідемії, хаосу і паніки):

Легітимізація ЛНР і ДНР, легітимізація анексії Криму, подача води в Крим, насичення російською агентурою органів влади. Усунення від влади Зеленського і його команди не юридично, а фактично), перехід влади (фактичний) до команди Медведчука.

Успіх «Національної платформи примирення та єдності» з ОРДЛО при контролі РФ.

Підрив відносин США-Україна та Україна-МВФ. Фактична відмова від напрямку інтеграції ЄС та НАТО.

На хвилі допомоги РФ для знищення епідемії, підвищення проросійських настроїв у суспільстві – вибори і перевибори (президент та Верховна рада). Перевибори президента можливі за неможливістю виконання обов’язків президента Володимира Зеленського.

Рішення «української проблеми» на міжнародному рівні, примирення з Росією і як результат – поступове зняття санкцій з РФ. Захоплення спецслужбами РФ влади в Україні.

У якості висновків можна сказати, що документи, аналітичні довідки на яких базується ця стаття були розроблені 5-10 березня 2020 року і розкручування подій тільки підтверджує основну версію про роль російських спецслужб у розповсюдженні коронавірусу COVID-2019 у якості бактеріологічної зброї. Вже були і заяви з боку РФ про те, що у них є вакцина і схема лікування, військові медики (!) з транспортним літаком Збройних сил РФ сіли в епіцентрі розповсюдження коронавірусу в Європі – Італії. Начебто для допомоги, але ми думаємо, для того щоб отримати зразок вірусу, який з мутаціями розповсюджується по Італії і Іспанії. Така ж історія і з США, куди направлена начебто благодійна допомога, а уряд США говорить, що він закупив матеріали, необхідні під час пандемії. Але зразки вірусу, думаю і з США теж доставлять у лабораторії РФ.

Йде сильна інформаційна кампанія по звинуваченню США та Китаю у штучності запуску вірусу для економічних преференцій на світовій арені. Інформаційна кампанія базується на власних російських інформаційних ресурсах і іх агентах у світі. При цьому РФ виглядає країною яка поза епіцентром подій і не має відношення до цієї пандемії.

І якщо Росія вийде зі своєю вакциною для перемоги цієї пандемії коронавірусу COVID-2019 у світі то сценарій цього експерименту з здоров’ям людей на планеті пройде тільки перший етап і шантаж ядерною зброєю відійде на другий план у світових конфліктах.

А ми вже проснулися в іншому світі, де особисті загрози життю і загрози національній безпеці вже зовсім інші. Відповідно економіка, безпека і логіка поведінки людей на планеті вже ніколи не будуть тими що були.

Богуш Денис Олександрович, експерт Центру дослідження Росії, спікер Конференції аналітичного центру  Stratcom NATO, розробник методології комплексної оцінки російської пропаганди. r-studies.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *