1 лютого на конференції Одеської обласної організації «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Дениса Тітовського переобрали головою партосередку. До складу ради обласної організації увійшли Василь Степчук, Геннадій Іванов та Євген Байло.

«Сьогодні саме молоді та амбітні люди повинні вести нас уперед, – відмітив у своєму виступі укропівець із Балти Василь Степчук. – У політику на всіх рівнях, починаючи від керівництва осередків до Верховної Ради, треба виводити нові обличчя, сприяти новому поколінню українських лідерів. Денис Тітовський відповідає цим критеріям і нам, своїм колегам, доводить це щоденною та сумлінною працею».

Також на заході обрали та затвердли 15 делегатів на XIV всеукраїнський з’їзд партії, який відбудеться 3 березня 2018 року.

«Обрано людей, які активно представляють нашу партію в регіоні, – зазначив голова Одеського обласного осередку Денис Тітовський. – Це ті люди, які відстоюють інтереси УКРОПу, які будують нашу організацію із самого низу. Я впевнений, що вони плідно попрацюють під час з’їзду в березні».

Учасники конференції обговорили питання розвитку районних осередків, висунули низку пропозицій та обмінялися з колегами досвідом роботи.

Довідка УКРОПу. Денис Тітовський очолює Одеську обласну організацію партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» із серпня 2015 року. За цей час на Одещині створено близько двадцяти районних та міських осередків УКРОПу. Укропівець активно працює задля розвитку краю, а також надає юридичну підтримку мешканцям області та міста.

ukrop.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *