Російський опозиційний політик, колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов вважає, що у росії з кожним днем зростає ймовірність заколоту, як і особиста небезпека для президента володимира путіна.

Пономарьов розповів це в ефірі Радіо НВ.

За словами ексдепутата, переважна більшість в оточенні путіна хотіла б завершити війну в Україні з мінімальними втратами для росії і відновити хоч якісь зв’язки із Заходом.

«Нині немає більш опозиційно настроєного кола всередині російського суспільства, ніж російський уряд. Вони там сто відсотків шоковані тим, що відбувається з війною, не згодні з цим, але не можуть нічого зробити. Вони не розуміють, що їм зараз зробити. (Їм кажуть – ред.), що це не їхня справа, що це рішення великого вождя, і вони просто сидять тихо і все», – сказав він.

Так, за словами Пономарьова, «імовірність якогось заколоту та особистої небезпеки для путіна зростає щодня».

«Це очевидно. Але ще немає певного тригера, який би змусив людей діяти. Їм зараз страшніше щось зробити проти путіна, ніж залишатися такими, якими вони є. Я вважаю, що з часом це змінюватиметься, бо там і населення дуже незадоволене, і тиск Заходу зростатиме», — сказав політик.

Він зазначив, що за півроку бути з путіним буде небезпечніше, ніж піти проти нього.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський переконаний, що всередині владної верхівки росії ніхто не збирається усувати від влади володимира путіна.

Водночас, російське видання «Медуза» написало, що за три місяці війни в Україні представники російських еліт стали дуже незадоволені путіним, і навіть обговорюють його можливого наступника.

slovoidilo.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.