Національний Демократичний Інститут

Запит на пропозиції

Консультаційні послуги з організаційного розвитку організацій громадянського суспільства

Дата публікації запиту: 7 листопада, 2022

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) активно підтримує зусилля України у зміцненні демократичних інститутів та просуванні демократичних реформ шляхом підтримки ефективного врядування та залучення громадян, зміцнення політичних партій та розвитку громадянського суспільства, моніторингу виборів та посилення політичної участі жінок.

Програма НДІ із залучення громадян працює із організаціями громадянського суспільства, які залучають громадян та заохочують їх брати активну участь у політичних процесах та національних реформах у їх громадах. Програма підтримує організації громадянського суспільства шляхом удосконалення їхніх знань і навичок із залучення громадян, консультацій з громадськістю, стратегічного планування, адвокації та моніторингових компаній, залучення вразливих груп населення та досягнення консенсусу на місцевих рівнях. НДІ допомагає партнерам підвищити їх стійкість та організаційну спроможність, включаючи розвиток органів управління, організаційних структур та політик.

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

НДІ шукає консультаційні послуги для підтримки своїх громадських партнерів у розробці та/або вдосконаленні їхньої організаційної політики, структури управління та кадрових потреб.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РОБОТИ

НДІ планує замовити послуги авторитетного та кваліфікованого постачальника(ів), які добре знають українське законодавство, розуміють найкращі міжнародні практики розвитку НГО, вимоги міжнародних донорів, зокрема USAID, і мають великий досвід роботи з українськими НГО.

Консультант надаватиме консультаційні послуги трьом організаціям громадянського суспільства, щоб допомогти їм розробити комплексну організаційну структуру. Очікується, що консультант (консультанти) працюватиме чотири години на тиждень з однією організацією, але точна кількість організацій і тип послуг буде узгоджено з обраним постачальником (постачальниками) під час переговорів. Загальний обсяг робіт та ілюстративна діяльність включатиме:

1. Аналіз існуючих політик громадської організації та надання рекомендацій щодо змін поточних політик та розробка нових;

2. Розробка структури та змісту організаційних політик, які можуть включати, але не обмежуються:

     ● Політика управління персоналом

     ● Політика щодо роботи з волонтерами

     ● Політика безпеки

     ● Політика партнерства

     ● Антикризова політика

     ● Політика фандрейзингу

3. Огляд організаційної структури і посадових інструкцій та розробка письмових рекомендацій щодо їх покращення

4. Аналіз стратегій нарахування заробітної плати та винагород та розробка рекомендацій щодо створення ринкових коригувань оплати праці.

5. Консультація та навчання представників організацій громадянського суспільства щодо законодавства про соціальне підприємництво для неприбуткових організацій.

Консультаційні послуги, включаючи документи та рекомендації, мають надаватися українською мовою. Деталі завдання та терміни будуть обговорені з обраним постачальником(ами).

З огляду на ситуацію з поширенням Covid-19 та повно-масштабної війни в Україні всі послуги за умовами цього запиту на початку дії підписаних контрактів будуть надаватися дистанційно. Якщо згодом НДІ та обрані постачальники послуг спільно дійдуть висновку, що загальна епідемічна ситуація та безпекова ситуація в Україні покращились, може очікуватись необхідність особистої офлайн консультації/тренінгу/навчання.

ТЕРМІНИ

Заявки просимо надсилати до 2 грудня 2022. Раннє подання заявок заохочується. Очікується, що договір буде діяти з грудня 2022 до березня 2023 року з можливістю продовження, за умови успішного виконання роботи, взаємної згоди між сторонами та запитів партнерів НДІ. Графік виконання роботи за Угодою буде обговорено та остаточно узгоджено з переможцем торгів. НДІ залишає за собою право зв’язатись із тими, хто подав заявки, для отримання додаткової інформації та роз’яснень щодо заявок після дедлайну.

КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ДОСВІД

Потенційні постачальники повинні подати письмову пропозицію до НДІ до зазначеного вище терміну для повного розгляду. У всіх заявках повинна бути вказана кваліфікація учасника/ці, що підтверджує здатність виконувати обов‘язки, зазначеними в оголошенні.

Для того щоб бути допущеним до участі в тендері, пропозиція повинна містити:

     ● Загальну та довідкову інформацію про постачальника, включаючи резюме основного персоналу та організаційний/корпоративний профіль для організацій. У цьому розділі слід продемонструвати:

            ○ Знання українського законодавства та міжнародних практик щодо організаційного розвитку громадських організацій (ГО)

            ○ Досвід роботи з українськими ГО з озвучених питань

            ○ Організації та компанії заохочується, але не зобов`язуються, подавати будь-які документи, які демонструють їхню прихильність сприянню інклюзивності, різноманітності та стійкості через внутрішні політики та практики.

     ● Приклади успішної реалізації проектів та завдань зі схожим обсягом робіт;

     ● рекомендаційні листи та/або контакти (мобільний телефон та електронна пошта) щонайменше двох (2) рекомендодавців для засвідчення попереднього досвіду та надання зворотнього зв’язку;

     ● ПІБ підписанта договору, реєстраційна та податкова документація;

     ● Детальна фінансова пропозиція щодо всіх витрат, пов’язаних з послугами в погодинному еквіваленті

            ○ Будь ласка, додайте запропоновані умови оплати як частину пропозиції.

НДІ оцінюватиме пропозиції на основі здатності постачальника відповідати опису необхідних послуг, вартості та співвідношенні ціни та якості, досвіду/репутації, та гнучкості умов оплати.

Якщо виконання робіт, які має виконати постачальник, вимагає залучення субпідрядників, це повинно бути чітко зазначено в пропозиції. НДІ не відмовиться від розгляду пропозиції на основі використання субпідрядників; однак НДІ залишає за собою право відмовити субпідрядникам, обраним постачальником. Будь ласка, зверніть увагу, що обрані постачальники повинні використовувати стандартний шаблон контракту НДІ, копію якого можна отримати за запитом.

Тендерна пропозиція має бути дійсною протягом 30 днів із дати закінчення цього запиту на пропозицію.

КОНТАКТНІ ДАНІ ТА ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

Будь ласка, надсилайте пропозиції українською мовою електронною поштою на UKR_Procurement@ndi.org до кінцевого терміну, зазначеного в розділі “Терміни”.

НДІ залишає за собою право відхилити будь-які чи всі заявки та вносити зміни у заявки до підписання контракту. НДІ не несе відповідальності за будь-які витрати, пов’язані з підготовкою, передачею або презентацією матеріалів, надісланих у відповідь на це оголошення. НДІ не надає гарантій щодо точності будь-якого елементу і не несе відповідальності за будь-яке використання, або опору на інформацію надану у цьому оголошенні, а також за будь-які заявлені претензії. Очікується, що тендерні пропозиції будуть дійсні протягом шести місяців з дати публікації оголошення.

Кандидати/ки повинні надати інформацію про будь-які відомі минулі, теперішні або майбутні відносини з будь-якими сторонами, пов’язаними з НДІ. Наприклад, кандидат/ка повинні повідомити, якщо в їхній наглядовій раді є члени/кині, які одночасно є, або були у минулому, членами/кинями ради НДІ. Кандидат/ка також підтверджує, що запропоновані ціни були визначені самостійно та без цілі обмеження конкуренції з іншими кандидатами/ками, включаючи, але не обмежуючись дочірніми компаніями, і що ціни не були та не будуть свідомо розголошуватися будь-якому іншому кандидату/ці, якщо це не передбачено законодавством. Невиконання цих вимог може призвести до того, що НДІ доведеться переглянути своє рішення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НДІ

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. НДІ підтримує зусилля з місцевої демократизації в Україні з 1992 року.

Для отримання додаткової інформації про НДІ, будь ласка, відвідайте: www.ndi.org.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.