Нещодавно у мережі розповсюдили інформацію про нібито “наступ” росії на Південь України. Ця інформація не відповідає дійсності, і створилась пропагандистами, аби тиснути на морально-психологічний стан українців.

Про це повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк 24 Каналу. Подібна інформація з’являлася зокрема щодо Херсона та Миколаївської області. росіяни у своїх телеграм-каналах намагалися переконати усіх, що Україна буцімто евакуює держслужбовців з низки міст на Півдні.

За її словами, поширюючи нові вкиди про нібито свій “масштабний наступ”, росіяни намагаються досягнути двох цілей.

“Ця пропагандистська риторика є абсолютно передвиборчою. Вона спрямована на населення тимчасово окупованих територій, які не виявляють бажання долучатися до цирку з квазівиборами. У такий спосіб ворог інформаційно намагається тиснути на людей”, – наголосила Наталя Гуменюк.

Окупанти, мовляв, показують людям, що їм усе одно доведеться жити із владою, яку нібито “оберуть” на псевдовиборах 17 березня. Крім того, росіяни у такий спосіб намагаються компенсувати свої невдачі на фронті.

“Про який наступ на правий берег можна говорити, якщо вони плацдарм подолати не можуть? Вони продовжують його штурмувати на лівому березі, маючи надзвичайну перевагу за кількістю та якістю озброєння й особового складу. Але штурми постійно завершуються поразкою”, – пояснила Гуменюк.

Бубнова Маргарита. 056.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.