Антиімперський Блок Народів та Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» домовилися про партнерство та співпрацю в рамках проекту ОУН «Свобода народам». Зустріч представників АБН та «УССД» відбулась у Центрі національного відродження ім. С. Бандери. На ній було обговорено ключові вектори взаємодії задля посилення інформаційно-аналітичної роботи обох структур, домовлено про налагодження внутрішньої комунікації та спільне планування діяльності на найближчу перспективу.

«Інформаційна боротьба, аналітика, моніторинг та практична підтримка боротьби за свободу поневолених народів – основні напрямки спільної роботи. Дуже важливо вміти об’єднувати зусилля заради перемоги України та розвалу недодержави», – підкреслив під час зустрічі виконавчий директор Антиімперського Блоку Народів Олег Вітвіцький.

Директор Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк представив візію роботи центру та команду «УССД». Уже понад десять років експерти проводять комплексну аналітичну роботу у сфері національної безпеки, розробляють дієві рекомендації для влади та знайомлять громадськість із проблемами у сфері національної безпеки та оборони. В епіцентрі уваги – україно-російська війна та події, пов’язані із збройною боротьбою українського народу. Водночас, значну роботу команда «УССД» проводить і щодо моніторингу проблем на території так званої Російської Федерації, досліджує потенціал національно-визвольної боротьби поневолених народів.

З боку Антиімперського Блоку Народів надійшла пропозиція щодо активнішого використання наявних інформаційних ресурсів обох структур задля розширення аудиторії, яка цікавиться проблематикою розподілу Росії. Для цього буде проводитись постійний обмін інформацією.

Присутній на зустрічі голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця також наголосив на важливості консолідації зусиль щодо майбутнього розвалу московської імперії. Він закликав використовувати весь наявний досвід та багаж АБН, а також запропонував працювати над спільними проектами.

Одним із таких проектів стануть оновлені «Бандерівські читання», темою для яких обрано ліквідацію російської імперії. Фокус цьогорічних «Бандерівських читань» зосереджено на трьох магістральних напрямках: перспективи самовизначення поневолених Росією народів; російсько-українська війна як головний поштовх до знищення імперії; наслідки розвалу Росії для України, сусідніх держав і всього світу.

Основна розмова, в рамках події, відбудеться у лютому 2024 року. Крім цього, впродовж трьох місяців проводитимуться бесіди зі знавцями внутрішньої будови одвічного ворога України. Також буде проведено конкурс наукових есе для молоді «Світ без Росії: нові виклики та перспективи».

За результатами «Бандерівських читань» буде підготовлено до друку науково-популярну книгу. Вона стане результатом роздумів політологів, філософів, істориків та дослідників євразійського простору про неминучий крах Росії та спричинені ним можливості й загрози.

Український погляд

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.