Харківський суд посадив до слідчого ізолятора депутата, який постачав хліб окупантам і власноруч ламав Герб України.

У Харкові суд взяв під варту підозрюваного у державній зраді депутата Циркунівської сільської ради

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду Харкова, передає “Думка”.

Суд розглянув клопотання слідчого УСБУ в Харківській області про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою щодо депутата Циркунівської сільської ради, якого підозрюють у державній зраді та нарузі над державними символами (ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 338 КК України).

За даними слідчого, з 24 лютого 2022 року, коли Циркуни були окуповані, підозрюваний перейшов на бік ворога та вирішив добровільно сприяти армії росії. У період з 7 березня по 6 травня депутат вказав окупантам на місцезнаходження офісної техніки, списків учасників АТО та ООС у приміщенні Циркунівської сільської ради; місце проживання місцевого лікаря; місця знаходження лікарських засобів; об`єкти електропостачання; місце знаходження альтернативних джерел енергії (сонячні батареї); місце знаходження виробничих потужностей м`ясокомбінатів “Денвер” та “Весна” тощо.

Крім того, колаборант постачав представникам армії росії хліб, організувавши роботу пекарні по вулиці Гражданській в селі Циркуни.

Крім цього, з 27 на 28 лютого депутат скоїв наругу над державним символом – металевим предметом збив Державний Герб України з фасаду даху Циркунівської сільської ради по вулиці Соборній, 26.

Колаборанта затримали в Харківській області 1 липня 2022 року, тоді ж йому повідомили про підозру.

Вивчивши матеріали справи та заслухавши думки сторін процесу, слідча суддя ухвалила клопотання УСБУ задовольнити та застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою без визначення розміру застави строком на 55 діб – до 24 серпня 2022 року включно.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.