У російському міністерстві закордонних справ відкинули умови України, які висунуті для початку переговорів двох держав – у тому числі вимогу про відведення військ рф на кордони 1991 року.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ рф Олександр Грушко, повідомляє російська пропаганда.

«Ні, такі умови неприйнятні. Наш президент неодноразово говорив про те, що ми готові до переговорів, але ці переговори, природно, повинні враховувати ситуацію на землі» – заявив він.

У МЗС України вже відреагували на заяву росіян, нагадавши, що рф знаходиться не в тій ситуації, щоб насмілюватися комусь диктувати якісь умови. Вимоги України залишаються колишніми, в іншому випадку говорити про якесь досягнення миру немає сенсу.

«Мирна формула України залишається незмінною: негайне припинення війни, виведення всіх російських військ, відновлення української територіальної цілісності, компенсація завданих збитків та надання дієвих гарантій про неповторення агресії» – нагадав речник МЗС України Олег Ніколенко.

Нагадаємо, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк вважає, що країна-агресор буде дійсно готова вести переговори, або виводити окупаційні війська з України саме після деокупації Донецька чи Луганська.

Голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія розповів, що для того, щоб сісти за стіл переговорів з росією, країна-агресор повинна виконати умови України.

slovoidilo.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.