За словами Миколи Волгова, при бажанні діюча влада також зможе перенести вибори штучним виникненням якоїсь нестандартної ситуації.

Розмови про перенесення президентських виборів викликані бажанням повпливати на конкурентів діючого президента Петра Порошенка.

Про це під час прес-конференції заявив політолог Микола Волгов, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, останнім часом поширюються чутки про те, що народні депутати планують направити подання до Конституційного суду з метою перенести президентські вибори 2019 року з кінця березня на початок червня.

“Я не вірю, що це дійсно станеться. Такі інформаційні вкидання робляться, аби змусити опонентів діючого президента неправильно розрахувати свої ресурси. Коли в тебе є певна сума грошей і тобі їх потрібно витратити до останньої неділі березня, то у зв’язку з перенесенням виборів важко змінювати бюджет передвиборчої кампанії”, – зазначив політолог.

Він також додав, що при бажанні діюча влада зможе перенести вибори також шляхом введення військового чи політичного стану, або штучним виникненням якоїсь нестандартної ситуації.

“Цікаво, що Юлія Тимошенко не повинна бути проти цього. Адже вона, будучи впевненою у своїй перемозі на виборах, розуміє, що після вибору президента приблизно сто днів триває так званий “медовий місяць”. У разі, якщо вона стане президентом, цей “медовий місяць” припаде на активну фазу парламентської кампанії, що допоможе пропустити до парламенту більшість своїх депутатів”, – резюмував політолог.

Нагадаємо, експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ігор Петренко вважає, що Петро Порошенко не поспішатиме із заявою про участь у президентських виборах, адже ситуація невизначеності для нього нині є вигідною.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *