Колишнього депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим заочно засудили до 12 років ув’язнення. Його визнали винним у державній зраді (частина 1 статті 111 Кримінального кодексу України).

Як повідомляють у пресслужбі прокуратури АР Крим та міста Севастополя, під час вторгнення ворога на півострів неназваний депутат підтримав інтервенцію загарбників та створив видимість «законності» окупації.

У суді прокурори довели, що засуджений разом з іншими депутатами парламенту Криму з метою приховування факту окупації Криму збройними силами країни-агресорки, а також задля легітимізації таких дій ворога проголосував за низку незаконних постанов. Зокрема, за його участі ВР Криму ухвалила рушення щодо проведення «загальнокримського референдуму» щодо виходу півострова зі складу України, та «постанову про декларацію про незалежність АР Крим та міста Севастополя», за якою півострів приєднувався до країни-агресорки.

Зазначимо, що на той час Верховна Рада України вже ухвалила постанову щодо припинення повноважень депутатів кримського парламенту. Це означає, що будь-які подальші «голосування» ексдепутатів були нелегітимними.

Попри це ВР Криму незаконно ухвалила «постанови» щодо так званої «незалежності Криму» та «правонаступництво Республіки Крим».

Після участі в незаконних голосуваннях засуджений продовжив свою співпрацю з ворогом та взяв участь в незаконному «позачерговому засіданні державної ради Республіки Крим» й проголосував за «конституцію Республіки Крим». Згодом його обрали так званим «депутатом державної ради Республіки Крим I скликання».

Ілля Контішев. kavun.city

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.