В інтерв’ю каналу Інтервізор Костянтин Матвієнко висловив думку, що в Україні діють лише дві політичні партії: БПП та партія Батьківщина. Всі інші  він називає білим політичним шумом, і головна причина в тому, що проекти – односезонки.

І аграрна партія, і Відродження, і Наш край, і пан Ляшко, виникли нещодавно, на конкретний політичній період під конкретні завдання і точно так же розчиняться. Системність показують лише дві політичні сили.

У кожної з них – своя історія та особливості

Якщо йти в давно українську політичну історію, партія Батьківщина не породила таких заможних людей, як інші політичні партії. Інша річ, що заможні люди приходили туди, але все після того, як заробили капітал.

Експерт також порівняв часи правління президентів Л.Кучми та П.Порошенко та налогосив на відірваності сьогоднішнього уряду від життя простих українців.

Кучма був справжній: в емоціях, гніві і в радощах, менший лицемір. Мені здається, у нього було багато джерел інформації, він був не такий далекий від суспільства, яким зараз є оточення Порошенко.

Головна проблема БПП – це відірваність від реалій. Вони весь час мастирять дивні інформаційні приводи, що є не просто на межі фолу, а реальними фолами, використовують силові структури для створення власних інформаційних приводів на власну користь, а виходить навпаки.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.