Дмитра Трапезникова вважали “сірим кардиналом” угруповання.

Виконувати обов’язки ватажка угруповання “ДНР” після вбивства Олександра Захарченка буде “віце-прем’єр” Дмитро Трапезников.

Про це повідомляють “Новини Донбасу”.

Ватажком угруповання міг стати “міністр доходів і зборів” бойовиків Олександр Тимофєєв із прізвиськом “Ташкент”, але він перебуває в реанімації після вибуху в ресторані “Сепар”, внаслідок якого смертельні поранення отримав Захарченко.

Дмитро Трапезников — уродженець російського Краснодара, але незабаром після народження разом з родиною переїхав до Донецька. У 2001-2005 роках він був менеджером футбольного клубу “Шахтар”, відповідав за розвиток фан-руху.

Після роботи в “Шахтарі” Трапезников керував приватними підприємствами, був заступником голови районної ради Петровського району Донецька. У 2014 році він приєднався до угруповання “ДНР”, де спочатку очолював окупаційну адміністрацію Тельманівського району, а потім перейшов працювати до “адміністрації” Захарченка.

Один з ватажків бойовиків – керівник банди “Восток” Олександр Ходаковський – раніше назвав Трапезникова “сірим кардиналом” угруповання. За словами Ходаковського, колишній менеджер “Шахтаря” за впливовістю конкурував з “міністром” Тимофеєвим, якого вважали чи не сильнішим за самого Захарченка.

Нагадаємо, у центрі Донецька 31 серпня пролунав вибух біля кафе “Сепар”, унаслідок вибуху було вбито ватажка бойовиків “ДНР” Олександра Захарченка та поранено “міністра ДНР” Олександра Тимофєєва.

Згодом у “ДНР” заявили, що затримали “українських диверсантів” за підозрою у вбивстві Захарченка. Кількість затриманих не повідомляється.

tsn.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.