У китайській версії TikTok (Douyin) запускають «молодіжний режим» — користувачі, яким до 14 років, зможуть користуватися додатком до 40 хвилин на день. Також вони не зможуть дивитись відео вночі.

Про це йдеться у заяві компанії.

Користувачів до 14 років, які зареєструвалися під справжніми іменами та датами народження, автоматично переведуть у «молодіжний режим». Вони не зможуть самостійно перемикнутися на звичайний режим.

Розробники просять батьків змінити дані у TikTok, якщо їхня дитина зареєстрована не під справжнім іменем.

Серед обмежень — діти до 14 років зможуть користуватися TikTok лише 40 хвилин на день. Також у додаток не вдасться зайти з 22:00 до 6:00.

У «молодіжному режимі» користувачам частіше пропонуватимуть відео про виставки у музеях, науково-популярні експерименти, історію та подорожі країною.

До речі, у hromadske є акаунт в TikTok — підписуйтеся на нашу сторінку.

Про TikTok

Китайську версію TikTok — Doyuin — запустили у 2016-му, а через рік з’явилася й міжнародна. Користувачі можуть записати ролик на смартфон, змонтувати та накласти спецефекти й музику одразу у додатку.

Значної популярності додаток набув із початку пандемії коронавірусу у 2020 році, коли більшість людей у світі була змушена сидіти вдома. У 2020 році TikTok став найбільш завантажуваним додатком у світі.

Станом на квітень 2021 року TikTok налічував понад 800 мільйонів користувачів по всьому світу, а материнська фірма ByteDance 2020 року отримала мільярдні прибутки, до того ж переважну більшість від реклами.


Євгенія Луценко
. hromadske.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.