Сайти кількох держустанов Молдови зазнали кібератаки, організацію якої приписують російському угрупованню Killnet.

Як передає Укрінформ з посиланням на NewsMaker, про це повідомила Служба інформації та безпеки (СІБ) Молдови.

“Кібератаку приписують російському угрупованню Killnet, яке діє за принципами хактивізму та спеціалізується на проведенні DDoS-атак на країни, які, на їхню думку, підтримують Україну. Угруповання здійснило такі атаки на урядові сайти в країнах ЄС та на вебінфраструктуру НАТО, а останніми днями було атаковано сайти держорганізацій у Румунії“, — заявили в СІБ.

У службі зазначили, що зараз відповідальні органи влади вживають необхідних заходів для відбиття атак на державну інфраструктуру та мінімізації їх наслідків.

DDoS-атака – це атака типу “відмова в обслуговуванні”, метою якої є виведення з ладу сайту або сервера. Під час такої атаки дуже багато пристроїв, заражених вірусом, одночасно починають заходити на один і той же сайт, він не встигає обробити навантаження, що приходить, і перестає відкриватися або працює дуже повільно.

Як повідомляв Укрінформ, за даними оперативного командування “Південь”, російські загарбники готують провокації в Одесі напередодні 2 травня, намагаючись залучити до розв’язаної війни також жителів невизнаної Придністровської Молдавської Республіки.

ukrinform.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.