Фракція “Блок Петра Порошенка” виступила за прийняття законопроекту №9379 про прохождениии кандидатами в Президенти психіатричної експертизи.

Про це повідомив голова фракції “Блок Петра Порошенка” у Верховній Раді Артур Герасимов під час погоджувальної ради парламенту, передають Українські Новини.

“Вважаємо, що на часі прийняття законопроекту нашого колеги Ляшка. Якщо не помиляюся, він стосується перевірки всіх кандидатів на такі речі (наркологічна експертиза)”, – сказав він.

Зокрема цим законопроектом передбачено подання кандидатом у Президенти висновку про проходження обов’язкового попереднього психіатричного та наркологічного огляду, з яким зможуть ознайомитися громадяни.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що ця вимога виправдана, оскільки функції і характер повноважень вимагають виняткових ділових і моральних якостей претендентів на посаду Президента.

Герасимов також зазначив, що кандидати в Президенти мають проходити обстеження у Всесвітньої антидопінгової асоціації (WADA).

Як повідомляли Українськi Новини, 3 квітня, запросивши провести перед другим туром виборів Президента дебати на НСК “Олімпійський”, Зеленський закликав Порошенко разом пройти медогляд на алко- та наркозалежність.

Президент прийняв виклик провести дебати на стадіоні. При цьому Порошенко запросив Зеленського пройти експертизу в медпункті “Олімпійського” о 9 ранку 5 квітня. Однак Зеленський відмовився здавати аналізи на алкоголь і наркотики в “Олімпійському” і запросив Порошенка здати аналізи о 8 ранку 5 квітня в клініці Eurolab, яка належить прихильникові Зе! Команди.

Вранці 5 квітня Зеленський здав аналізи в Eurolab в присутності журналістів. Аналіз крові у Зеленського взяв учасник “МастерШеф” і масажист.

Через годину Порошенко здав аналізи в медпункті НСК “Олімпійський” теж в присутності ЗМІ. Медобстеження проводили клініки “Борис” і “Медіком”, лікарня екстреної медичної допомоги та Київська наркологічна лікарня. Лікарі оприлюднили результати експрес-перевірки аналізів Порошенка а дослідження волосся може зайняти до двох тижнів.

У Порошенка викликало питання небажання Зеленського здати зразок волосся на сліди наркотиків, його штаб закликав конкурента повторити аналіз.

Пізніше Зеленський визнав казус з датою результатів аналізів.

ukranews.com

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.