Джерело: El Universo

У місті Кіто – столиці Еквадору – застрелили кандидата у президенти Фернандо Вільявісенсіо під час його передвиборчого мітингу.

Як повідомили очевидці, спершу вони почули постріли, після яких Вільявісенсіо упав.

Загибель кандидата у президенти Еквадору підтвердив його друг, радник виборчої кампанії доктор Карлос Фігероа. За його словами, Вільявісенсіо було вбито трьома пострілами в голову.

“Коли його оглянули, він вже не подавав ознак життя. Його відвезли до клініки, де згодом підтвердили його смерть”, – зазначив Фігероа.

За даними генеральної прокуратури Еквадору, під час інциденту було поранено ще 9 осіб, черед яких кандидат у депутати та двоє поліціянтів.

Правоохоронці збирають докази на місці злочину і в медичному центрі, куди були доставлені постраждалі. Розгорнуто операцію з пошуку винних у скоєнні злочину.

Водночас за даними видання, імовірний стрілок зазнав важкого поранення після перестрілки з працівниками служби безпеки, які були на мітингу.

“Після затримання його спочатку доставили до суду Кіто, а звідти, вочевидь, перевезли до медичного центру, де карета швидкої допомоги засвідчила його смерть”, – повідомила газета.

bukvy.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.