Митрополит Черкаський та Канівський РПЦвУ Софроній посварився із журналістом Валентином Чернявським. Більше того, він пообіцяв його проклясти та відправити до диявола.

Відповідне відео Чернявський розмістив на своїй сторінці у соцмережах, передає Vikka. Нагадаємо, це той самий митрополит РПЦвУ, який висварив під час проповіді прихожанку за питання про гігієну в храмі.

Так, Валентин зателефонував до митрополита і представився старшим лейтенантом Патрульної поліції Віктором Короненком. Дзвінок стосувався своєрідного флешмобу, який запустили священники Московського патріархату. Вони катаються вулицями міст у багажниках автомобілів та освячують водою тротуари й дороги.

«У нашому розпорядженні є відео, де від вашого собору від’їжджає пікап. Ви ж знаєте, що це порушення правил дорожнього руху? У багажнику було 6 людей, серед них і дитина. У них міг хтось врізатися на дорозі», – зазначив під час дзвінка журналіст.

Реакція митрополита на такий закид була не досить адекватною. Він почав грубити, погрожувати прокльонами та відмовився коментувати подію.

«Ви щось мені пред’являєте? То я з вами розберуся! Я сьогодні ж подзвоню до вашого начальника і розкажу, чим ви займаєтеся. По моєму благословєнію вони поїхали і освятили всі Черкаси, щоб не було тої зарази, яка прийшла до нас на Україну. Ви атеїсти, богоборники. Я вас прокляну всіх, якщо ви хочете. Я вас отставлю і до диявола пошлю. Тепер, слава Богу, я маю право проклинати. Всіх атеїстів і богоборців», – висловився у телефонній розмові митрополит Софроній.

Всі ж бачили своєрідний флешмоб священників московського патріархату? Катаються в багажниках по українських містах і поливають водою тротуари. В Черкасах навіть дитину всадили в пікап. Правила дорожнього руху для цих громадян не писані?Старший лейтенант патрульної поліції Короненко Віктор (завжди мріяв бути поліцейським) подзвонив митрополиту Софронію, аби нагадати про ПДР. Спойлер! Тепер патрульний проклятий😔P.S. Після цього дзвінка мене звільнять з лав поліції?P.S.2 А наступної середи не пропустіть ефір Хто як живе?

Опубліковано Валентином Чернявским Середа, 25 березня 2020 р.

duhovnyfront.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.