Під час дистанційної зустрічі очільники Сейму Литви та Сенату Польщі, між іншим, обговорювали двосторонні відносини між країнами.

Необхідність продовження підтримки України та зміцнення східного флангу НАТО стали темами відеорозмови, що відбулася у середу, 20 грудня, між головою литовського Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен та спікером Сенату Польщі Малґожатою Кідавою-Блоньською, про що повідомляє пресслужба литовського парламенту.

«Під час розмови я сказала спікеру Сенату Польщі, що ми повинні продовжувати зміцнювати східний фланг НАТО і виконувати рішення саміту Альянсу у Вільнюсі. Важливо не припиняти підтримку України, особливо зараз, коли настала зима», — сказала Вікторія Чміліте-Нільсен.

Під час дистанційної зустрічі також обговорювали двосторонні відносини між Литвою та Польщею. За словами спікера Сейму Польщі, «нинішній період вимагає ще більш глибокої і широкої інтеграції відносин між двома країнами». «Прискорити цей процес можуть спільні стратегічні інфраструктурні проекти, активний розвиток економічних відносин і міжлюдської співпраці», — йдеться у повідомленні.

Очільниця литовського парламенту додала, що її країна «готова продовжувати співпрацю у форматі Люблінського трикутника, який стає ще більш важливим у пошуку відповідей на спільні виклики».

polskieradio.pl

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.