Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевняє, що Північноатлантичний альянс і надалі підтримуватиме Україну на її шляху до членства в альянсі, який лежить через реформи.

“Чим успішнішою буде Україна у виконанні реформ, тим ближчою вона буде до стандартів НАТО, і тим ближчою Україна буде до членства НАТО. Я не можу дати вам конкретну дату (коли Україна стане членом альянсу), але я можу сказати, що ми продовжуватимемо підтримувати Україну в її євроатлантичних прагненнях і підтримуватимемо в її просуванні до членства в НАТО. Найкращий шлях до цього – фокусуватися на реформах і продовжувати модернізувати та зміцнювати демократичні інституції України”, – сказав Столтенберг у вівторок у Брюсселі після зустрічі з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Він нагадав, що двері НАТО залишаються відчиненими.

“У 2008 році НАТО ухвалив рішення про членство України, і ми залишаємося йому відданими. Фокус сьогодні має бути на реформах, які треба продовжувати, щоб гарантувати, що Україна має демократичний і політичний контроль над її оборонними інституціями та Збройними силами, що тривають зусилля, спрямовані на боротьбу з корупцією і посилення демократичних інституцій. Це добре для України стосовно НАТО”, – наголосив генсек альянсу.

day.kyiv.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.