«Криза жанру», з якою зіткнувся агресор після знищень декількох авіабаз та сховищ боєприпасів у окупованому Криму, а також після масового знищення воєнних об’єктів загарбників на лівобережній Херсонщині не лише змусила окупантів та їх посібників робити странні та суперечливі заяви, типу «артефактів у повітрі» від Сергія Цекова та «дрібної капості» від Володимира Константинова, повідомляє сайт ГО АРК

Також різко активізувалися «говорячі голови», тісно пов’язані із військовою розвідкою агресора. Прикладом фейковий «посадовець» від окупантів у Херсоні Кирило Стремоусов не лише став нескінченно фонтанувати спічами про нібито «непереможні російські засоби протиповітряної оборони», але й влашував злочинне шоу із розправою над нібито «українськими наводчиками» у селищі Брилівка.

Водночас сумнозвісний терорист Ігор Стрілков (Гіркін) розпочав глузувати над керівництвом штабу Чорноморського флоту агресора, йменуючи їх не інакше, як «кретинами та ідіотами», які «прогавили вже другий безпілотник над режимним об’єктом», та натякаючи при цьому на свою «присутність в двох годинах їзди» від окупованого Севастополю.

Інші пов’язані із окупантами пропагандисти, списуючи атаки безпілотників на українських партизан Криму, навіть почали глузувати із окупаційної «адміністрації», що вимагала від населення «не викладати фото та відео протиповітряної оборони, яка працює».

При цьому тріггером для агресора став не лише «опозиціонер» Гіркін, але й згаданий злочинний «керівник» Стремоусов, щодо якого низка підконтрольних Кремлю телеграм-каналів наразі почала раптово поширювати «негатив», у вигляді загальновідомих фактів біографії цього херсонського фріку, та із заявами про те, що постійний епатаж Стремоусова, його нелюдські тези та вчинки «дискредитують» окупантів у Херсоні.

Примітно, що «говорячу голову» Стремоусова одразу почали захищати інші «незалежні блогери» агресора, як правило пов’язані напряму із армійськими структурами росіян. При цьому характерним «аргументом захисту» було те, що цей колаборант до російського вторгнення був «єдиним проросійським діячем у Херсоні».

У цьому вимірі «війни угрупувань» Кремля за контроль над окупованими територіями важливо, що у Херсоні з липня цього року окупантами злочинно проголошений фейковий «уряд» який «очолюється» Сергієм Єлісєєвим, кадровим функціонером російського ФСБ, що на певний час був делегованим Кремлем в ролі «ревізора» у Калінінградську область, зокрема як інспектор путінської адміністрації.

Також до цього фейкового «уряду» «входить» й Володимир Безпалов, як людина з «калінінградської команди» Єлісєєва, яка відповідала там за контроль над пресою та соціальним життям регіону.

Примітно, що 4 серпня, ровно через місяць після «початку роботи» цих кримінальних «посадовців» у окупованому Херсоні їх фейковий «керівник з місцевих» Володимир Сальдо «раптово тяжко захворів» та начебто був отруєним. Після цього до окупованого міста прогнозоване злочинно прибув губернатор Калінінградскої області Антон Аліханов, та після його відповідної піар-сесії й розпочалася вказана «кампанія» проти Кирила Стремоусова.

Така боротьба протеже від ФСБ та російської армії за «владу» та контроль «над майном та фінансовими потоками» не дивує, як й злочинна ув’язка Кремлем окупованого Херсону саме із Калініградом.

Адже, за злочинною логікою російської влади, саме керівники максимально мілітаризованого російського «західного анклаву», де останнім часом почастішали приховані воєнні навчання та де під виглядом «об’єктів цивільної інфраструктури» таємно будують низку розсереджених у регіоні сховищ для «еліти» на випадок ядерного конфлікту, начебто будуть «умісні» саме на прифронтовій території українського півдня.

Втім, упевнені, що російські загарбники свідомо не встигнуть побудувати в Херсоні до його деокупації подібні калінінградським об’єкти для порятунку власних «дорогоцінних життів».

medianova.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.