У Харківській області депутатами Віталій Абрамов і Станіслав Лебедєв стали від партії ОПЗЖ.

Депутат Харківської облради Віталій Абрамов і Харківської районної ради Станіслав Лебедєв виїхали з України за системою “Шлях” і не повернулися.

Як передає “Думка”, про це пише видання ngl.media.

За даними журналістів, вранці 31 січня 2023 року 31-річний депутат Харківської обласної ради від забороненої політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Віталій Абрамов виїхав із країни. Чоловік за поданням БФ “Допомога українцям 2022” був внесений до системи “Шлях”, тому його безперешкодно випустили за кордон. Автомобіль, на якому виїжджав Абрамов, повернувся в Україну того ж дня, однак уже без самого депутата.

Як доказ волонтерство Абрамова голова БФ “Допомога українцям 2022” Владислав Росток’ян надав журналістам копію декларації на 50 турнікетів, які нібито завозив 23 січня, за тиждень до виїзду, в Україну депутат. Росток’ян так і не зміг пояснити цей факт.

“Поговорити з Віталієм Абрамовим нам не вдалося, хоч його колеги-депутати надали його телефонний номер. На офіційний запит NGL.media в облраді відреагували відпискою, що на електронному запиті немає підпису”, – йдеться в публікації.

Крім Абрамова, виїхав із України та зник депутат Харківської районної ради від тієї ж ОПЗЖ 39-річний Станіслав Лебедєв. Чоловік виїжджав із України потягом у листопаді 2022 року. До системи “Шлях” Лебедєва внесло Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Всі виявлені нами його телефони вже неактуальні, а у райраді повідомили, що Лебедєв не відвідав жодне з засідань сесії, які проводили протягом 2022-2023 років, але заяви на складання депутатських повноважень не подавав”, – йдеться в публікації.

Юрій Ларін. dumka.media

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.