У ряді регіонів і населених пунктів депутати та політичні сили намагаються привласнити собі соціальну ініціативу корпорації “АТБ” з надання наборів продуктів і товарів повсякденного використання.

Про це йдеться в офіційній заяві корпорації “АТБ”.

“Як з’ясувалося, в деяких випадках представники органів місцевого самоврядування та депутати різного рівня присвоюють собі ініціативу корпорації “АТБ”, пов’язану з реалізацією соціального проекту, свідомо вводячи в оману одержувачів допомоги і прагнучи таким чином до свого формування політики на майбутнє. Корпорація “АТБ” заявляє про неприпустимість подібних шахрайських дій з боку окремих представників органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу різного рівня щодо реалізації загальнонаціонального благодійного проєкту щодо забезпечення продуктами харчування першої необхідності соціально незахищених верств населення”, – йдеться в заяві.

У пресслужбі додали, що корпорація вже виділила 100 млн грн для допомоги соціально незахищеним верствам населення у всіх регіонах України й реалізує цей проєкт спільно з Міністерством соціальної політики і його територіальними підрозділами.

В якості прикладів наводяться дії депутата з Бердянська Віктора Цуканова; нардеп з Тернополя Андрій Богданець запевняє, що саме за його ініціативою мережа “АТБ” передає соціально незахищеним жителям регіону безкоштовні продуктові набори; представники команди Ігоря Буткова з Сєвєродонецька видають зелені пакети “АТБ” як допомогу від імені свого депутата; політична сила “Бджола” з Кам’янського називає проднабори від “АТБ” власної адресною допомогою місцевим жителям.

У зв’язку з цими фактами корпорація “АТБ” вимагає від фігурантів скандалу надати офіційні пояснення з приводу наведених фактів, а також попередила, що залишає за собою право використовувати всі доступні законні методи для захисту честі, гідності та ділової репутації.

Разом з тим, як повідомила компанія, до теперішнього часу представники державних служб по наданню соціальної допомоги вже передали адресатам 437 248 безкоштовних наборів продуктів і товарів повсякденного вжитку від корпорації “АТБ” на суму понад 72,5 млн грн.

espreso.tv

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.