Колаборанти, які вітали руський мір, брали гроші в окупантів, здавали активістів — виїжджають через Крим у Європу. Там отримують виплати як постраждалі від війни. Про це у фейсбуці написав депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань

Він також розповів, що народні обранці місцевих рад , які виїхали через Крим до інших країн, ховаються за кордоном від повісток, бояться повертатись.

«На додаток, люди повідомляють, що по українському паспорту моряка — ходить у рейси син гауляйтера одного з населених пунктів окупованого Лівобережжя Херсонщини. Через Крим виїжджає до країн звідки може відправитись працювати по контракту, як українець»,- зауважив депутат.

«Контракт закінчився — приїхав, допомагає батькові — їздить п’яний, шукає людей з проукраїнською позицією, махає кулаками, відчуває силу й безкарність. Допомагає окупантам! Збирається знову в рейс. Люди питають чи можна цьому завадити?»,- резюмує Сергій Хлань.

Також про проблему безкарності зрадників, колаборантів та прислужників окупантів на звільненій частині Херсонщини повідомляв також депутат Херсонської облради Ігор Йосипенко.

medianova.com.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.