За даними української розвідки, інформація про те, що Білорусь має намір вступити у війну проти України, поширюється спеціально.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов в ефірі телеканалу Freeдом заявив, що такі фейки вигідні Росії, повідомляє пресслужба відомства.

За його словами, у такий спосіб РФ намагається залякати українців.

«У даному випадку ми бачимо різні цілі, тобто з одного боку посіяти паніку серед населення, серед українців, в тому числі жителів прикордонних районів і областей. І дезорієнтувати українські сили оборони, розосередити сили, перекинути сили з інших напрямків. Ну і також об’єктом і цілями цієї спеціальної психологічної операції інформаційної є сама Білорусь і білоруси, тобто нагнітання. Зробити так, щоб заіскрило, і все-таки втягнути саму білорусь в повномасштабну війну, чого до цього моменту не було», — сказав Юсов.

Він зазначив, що зараз дуже важливо розуміти, яку мету ставить перед собою РФ. Не можна піддаватися на такі провокації.

«Ми не говоримо про те, що від режиму Лукашенка немає загрози. Вона є, і Лукашенко допомагає Путіну і зброєю, і боєприпасами, і бронетехнікою. Він надає свій повітряний простір для ударів по Україні, але говорити про те, що в найближчому часі відбудеться повномасштабне вторгнення і втягування білорусі вже в наземну операцію, сьогодні ми не можемо», — додав він.

Головне управління розвідки Міноборони України 25 листопада спростувало інформацію про те, що окупаційні війська нібито планують повторно вторгнутися до України з боку Білорусі наприкінці листопада.

nv.ua

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.