Опитування Opinium також показало, що 42% людей, які проголосували за вихід Великобританії з Євросоюзу у 2016 році, негативно ставилися до того, як це було.

Згідно з опитуванням Observer, понад шість з 10 виборців вважають, що Brexit пройшов погано або гірше, ніж вони очікували після виходу Великобританії з ЄС .

Опитування Opinium, яке було проведено через тиждень після того, як міністр, відповідальний за Brexit, лорд Фрост, пішов у відставку з уряду Бориса Джонсона, також показало, що 42% людей, які проголосували за вихід у 2016 році, негативно ставилися до того, як завершився Brexit.

26% прихильників виходу сказали, що ситуація пішла гірше, ніж вони очікували, тоді як 16% тих, хто проголосував за Brexit, сказали, що очікували, що все пройде погано, і виявилися правими.

Серед людей, які проголосували “За, залишитись” – 86% які сказали, що все пройшло погано або гірше, ніж вони очікували. 

Загалом лише 14% усіх виборців заявили, що Brexit пройшов краще, ніж очікувалося.

Адам Драммонд з Opinium сказав, що найбільш вражаючим висновком було те, що ті, хто підтримував вихід Великобританії з Євросоюзу, тепер більше вагаються щодо переваг Brexit, ніж раніше.

«Тепер ми бачимо, що значна меншість прихильників Брексіт кажуть, що справи йдуть погано або принаймні гірше, ніж вони очікували. У той час як 59% виборців, які були проти виходу з ЄС, сказали: «Я очікував, що все піде погано і думаю, що я був правий», лише 17% виборців за вихід сказали: «Я очікував, що все пройде добре, і думаю, що так».

usp-ltd.org

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.