11 липня 2021 року в Києві відбувся Перший Літній Форум політтехнологів, політологів та політичних консультантів України. Спонсорами заходу виступили Українська Асоціація Політичного Консалтингу, Центр експертизи та аналізу, дослідницька компанія «Active Group», «VIP – консалтинг». Інформаційним партнером заходу був канал «InterVizor».

Форум зібрав політиків, політтехнологів, політологів, представників політичних професій, експертів, фахівців з PR та GR з усієї України. Головна відмінність заходу – його формат, у рамках якого поєднано класичні виступи і доповіді з неформальним спілкуванням учасників.

Ключовою темою Форуму було обрано підсумки місцевих виборів та виклики майбутнього. Виступи було розділено на 3 блоки: політичний, юридичний та технологічний. У своїх доповідях провідні спікери та доповідачі піднімали актуальні аспекти теми місцевих виборів, удосконалення виборчого законодавства, застосування digital-технологій під час виборчих кампаній та багато іншого.

За відгуками учасників, окрім обміну ідеями та досвідом, захід надав гарні можливості для пошуку нових клієнтів. Відтак Літній Форум започатковує традицію щорічного проведення літніх та зимових галузевих зборів фахівців та експертів.

Поширити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.